Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Новитети презентирани на саемот во Белград
 
Spodeli
02 April 2013, 00:53


Новитети презентирани на саемот во Белград  Новитети презентирани на саемот во Белград
Од 22-ри до 31-ви март во српскиот главен град се одржа 51-от меѓународен саем за автомобили под покровителство на Светската асоцијација на автомобилски производители OICA, со учество на над 400 изложувачи од редот на водечките светски производители...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил