Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Женева 2013 – Сексапилните хостеси
 
Spodeli
12 March 2013, 13:20


Женева 2013 – Сексапилните хостеси  Женева 2013 – Сексапилните хостеси
Саемот за автомобили во Женева, понуди богата програма дури и за најпребирливите љубители на автомобилизмот, со презентирање на некои од најмоќните модели на денешницата почнувајќи од Ferrari, преку McLaren па се до Lamborghini...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

И како ова да не беше доволно, организаторите воодушевија и со изборот на досега најубавите хостеси за манифестација од ваков вид. 

Женева навистина понуди добар настан. Новиот Ferrari California имаше пристоен изглед, за разлика од некои други „коњчиња“ во шталата на италијанскиот производител, Lamborghini изненади со толку висока цена, што повеќето посетители го доведоа во прашање здравиот разум на производителот, а исто така имавме прилика да го видиме и новиот модел на Alfa Romeo, кој го очекува својот пласман на американскиот пазар. Повеќето автомобили беа надвор од платежниот „дострел“ на просечните купувачи, но да се разбереме: во Женева, секој автомобил со парична вредност помала од шест-цифрена сума и’ припаѓа на економичната класа.   
 
Секако дека и не треба да се очекува ништо помалку од грандиозен и елитен автомобилски спектакл во центарот на Европа, па сепак (како што и самите ќе се уверите од приложената галерија), хостесите на шоуто, можеби украдоа и повеќе воздишки од автомобилите кои ги презентираа.
 
Сликите се долу во галеријата. Уживајте
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил