Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Новиот „Умри машки“ – 132 уништени автомобили!
 
Spodeli
19 February 2013, 11:58


Новиот „Умри машки“ – 132 уништени автомобили!  Новиот „Умри машки“ – 132 уништени автомобили!
Се чини дека во актот „умирање машки“, често се замислува некој автомобил како се превртува... За тие потреби, во новиот дел на серијалот, уништени се 132 автомобили, додека 518 треба детално да се поправат. Вкупна штета? 11 милиони долари!...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

И тоа во цената не се вклучени неколку G Class теренци на Mercedes – Benz, кои се дадени бесплатно, како спонзорски договор. А за оние 11 милиони долари, како што вели директорот, биле нужно зло, бидејќи добар акционен филм не смее да помине барем без едно уништено Lamborghini…

А ние тука, го збираме последниот денар за автомобил на старо... Веројатно можеме да им се оддолжиме барем малце со тоа што ќе го симнеме филмот на торент!

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил