Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ       ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Идни модели > Ова е првото teaser видео за освежената E-Class
 
Spodeli
20 November 2012, 10:21


Ова е првото teaser видео за освежената E-Class Mercedes-Benz E-Class - old Ова е првото teaser видео за освежената E-Class
Во истото е прикажан новиот дизајн на предните светла, кои изгледаат одлично...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Првото официјално видео од Mercedes-Benz за нивната редизајнирана E-Class, веќе пристигна. Истото е фокусирано на новиот дизајн на предната светлосна група, која (барем како опција, за која ќе се доплаќа) е достапна во Full LED технологија, вклучувајќи ги трепкачите, како и адаптибилните средни и долги светла.

Според шпекулациите, фејс-лифтот на E-Class, покрај овие промени, ќе добие и ново лице – нова хауба, нова предна маска и нов преден браник. Промени ќе претрпе и задниот дел од автомобилот, во делот на задното стакло, додека сеуште е енигма дали ќе има промени во внатрешноста.

Сеуште не е познато кога ќе се случи официјалната презентација на освежената E-Class, но со сигурност тоа нема да се случи на саемот во Лос Анџелес.


Mercedes-Benz E-Class - old
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Идни модели 
 
 
 


Одберете нов автомобил