Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Мега галерија: SEMA 2012, Лас Вегас
 
Spodeli
02 November 2012, 13:37


Мега галерија: SEMA 2012, Лас Вегас  Мега галерија: SEMA 2012, Лас Вегас
Во “Градот на гревот” се случува многу повеќе од коцкање деновиве...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Воглавно, претставени се автомобили наменети за Американскиот пазар, кои докажуваат дека сè, буквално сè може да се тјунира.Тука се претставени подобрени верзии на секакви автомобили – Американски “muscle” автомобили, Корејски, Јапонски, Европски. SUV автомобилите се исто така дел од оваа манифестација.

Погледнете!
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил