Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Бразилките го “окупираа” саемот во Сао Пауло
 
Spodeli
29 October 2012, 14:45


Бразилките го “окупираа” саемот во Сао Пауло  Бразилките го “окупираа” саемот во Сао Пауло
Се шегуваме. Ова се хостесите на саемот. Погледнете, нема да зажалите...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Поради самиот факт што автомобилскиот пазар во Бразил расте со екстремно брзо темпо, тоа секогаш било атрактивно за автомобилските производители и нивните модели. Така, одржувањето на голем автомобилски саем во Сао Пауло e неизбежно.

А каков е тој саем на автомобили, без хостеси на штандовите. Koli.com.mk се погрижи и Вие да ја почувствувате атмосферата таму, иако сме доста далеку од Јужна Америка. Ви ги претставуваме Латино девојките, кои покрај автомобилите, се главните ѕвезди на настанот.

Погледнете, во мега галеријата во продолжение!
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил