Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1       WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Formula 1 > Физикела “рипна во тавче“ после 15 години врска
 
Spodeli
07 November 2009, 17:22


Физикела “рипна во тавче“ после 15 години врска  Физикела “рипна во тавче“ после 15 години врска
Минатиот викенд возачот на Ferrari и Луна Кастелани, кои заедно се 15 години и имаат две деца, конечно се венчаа. Свечената церемонија се одржала во црквата Сан Лоренцо во Лучина, Рим. koli.com.mk се придружува на честитките...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Formula 1 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил