Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Мега-галерија: Хостесите на саемот во Париз 2012-та
 
Spodeli
04 October 2012, 12:47


Мега-галерија: Хостесите на саемот во Париз 2012-та  Мега-галерија: Хостесите на саемот во Париз 2012-та
Каков е тој саем на автомобили без убавици? Мора да ги има...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

За таа цел, Koli.com.mk направи компилација од огромен број фотографии, токму на оваа тема. Секој коментар е излишен, во стилот “1 слика – 1.000 зборови”. Попатно, може ќе видите и некој автомобил.Уживајте!

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил