Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Lancia со Flavia Red Carpet едиција на саемот во Париз
 
Spodeli
27 September 2012, 12:04


Lancia со Flavia Red Carpet едиција на саемот во Париз Lancia Flavia Lancia со Flavia Red Carpet едиција на саемот во Париз
Креирана во соработка со компанијата Poltrona Frau, која слави 100 години постоење...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Се работи за единствен модел, кој беше првично презентиран на 69-тиот филмски фестивал во Венеција, каде токму Lancia беше главниот спонзор. Главен модел на престижниот настан беше Flavia Red Carpet by Poltrona Frau, автомобил кој им правеше друштво на многу филмски ѕвезди на црвениот тепих во Венеција.


Lancia Flavia
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил