Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > Balotelli ја вози бившата девојка во Ferrari 458 Italia
 
Spodeli
24 July 2012, 16:10


Balotelli ја вози бившата девојка во Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Balotelli ја вози бившата девојка во Ferrari 458 Italia
Контроверзниот италијански фудбалер и атрактивната бринета се видени деновиве низ улиците на Милано...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Полн со контроверзии, фудбалерот на Manchester City  и на Италија, е виден пред хотелот Principe di Savoia со својата поранешна девојка, италијанската ТВ ѕвезда и манекенка, Raffaella Fico. И двајцата, се чини, сакаат своето слободно време да го поминуваат заедно.

Иако не се официјално заедно, тие се затекнати како пристигнуваат заедно во хотелот, имаат ручек и заедно го напуштаат хотелот.“Пријателите” пристигнале во хотелот со атрактивен Ferrari 458 Italia, а доколку се загледате подобро, во долниот десен агол од фотографијата, ќе видите дека Mario Balotelli е и погрешно паркиран.

Дури и на видеото во продолжение, можете да видите дека Италијанскиот фудбалер сам одлучува каде е најдобро да го паркира својот железен љубимец, а не каде државата Италија одредила.

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил