Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА      НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Македонија > Фото вест - Toyota Fest
 
Spodeli
13 June 2012, 04:33


Фото вест - Toyota Fest  Фото вест - Toyota Fest
Работа нон-стоп цели 30 часа, зачинети со музика, забава, игри и награди за посетителите...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Салонот на Toyota беше отворен претходниов викенд, зачинет со програма за забава на посетителите, која вклучуваше и неколку интересни игри, како паркирање на Prius за најбрзо можно време, односно погодување на Toyota модел со заврзани очи...

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Македонија 
 
 
 


Одберете нов автомобил