Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Занимливости > По Maserati, Irina ги тестира Citroën DS4 и DS5
 
Spodeli
03 May 2012, 10:17


По Maserati, Irina ги тестира Citroën DS4 и DS5 Citroën DS4 По Maserati, Irina ги тестира Citroën DS4 и DS5
Заносната девојка се вика Irina Olhovskaya, со својата емисија blonDDrive...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Откако ги видовме нејзините можности и капацитет при промоцијата на Maserati GranTurisimo – овде, Irina се враќа, сега со промоција на Citroën DS4 и DS5.За оние кои разбираат руски јазик, сигурно ќе им биде мило да ја ислушаат прекрасната русинка што има да каже за моделите на францискиот производител.За останатите нас, што не разбираат руски, останува само да гледаме.

Ужиивајте.


Citroën DS4
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Занимливости 
 
 
 


Одберете нов автомобил