Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Освежен BMW X1 на саемот во Њу Јорк годинава
 
Spodeli
27 March 2012, 16:32


Освежен BMW X1 на саемот во Њу Јорк годинава BMW X1 - old Освежен BMW X1 на саемот во Њу Јорк годинава
По успехот во Европа, X1 “напаѓа” во САД...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Компактниот SUV на BMW - X1, ќе биде претставен на саемот во Њу Јорк, годинава, на 4-ти април, малку редизајниран и освежен.Од другата страна на “барата”, X1 ќе биде опрмен со мотор од 2.0 литри, TwinPower Turbo со четири цилиндри. Баварците сеуште не објавија слики од редизајнираниот SUV.


BMW X1 - old
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
 
 


Одберете нов автомобил