Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  FORMULA 1        WRC        MOTOGP       WTCC       МАКЕДОНИЈА
Насловна > Новости > Македонија > Opel започна со акцијa за расчистување на лагерот
 
Spodeli
09 March 2012, 15:48


Opel започна со акцијa за расчистување на лагерот  Opel започна со акцијa за расчистување на лагерот
Новата феноменална кампања се однесува на сите возила кои се на лагер...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Opel на сите свои идни клиенти им даде можност да постигнат големи заштеди и да го откријат месецот на најповолната цена. Акцијата е фантастична можност за секој да си дозволи вистинско задоволство да вози одличен автомобили, Оpel.

Покрај редовните квартални попусти, обезбедени се значајни дополнителни попусти во износ од дури 200 до 600 евра за автомобили кои се на лагерот, а големината на попустот зависи од избраниот модел. За да може да се оствари дополнителен попуст, воведен е ''Оpel ваучер'' коишто треба да го пополните и да го однесете во салонот на еден од Opel дилерите. До ваучерот, кои е од универзален карактер и важи за сите модели, можно е брзо и лесно да се дојде - на веб-страницата на Opel (http://www.opelauto.com.mk/flash.html) или директно во Opel дилерствата.

Со оглед дека се работи за автомобили кои се веќе на лагерот, на новите купувачи и на идните Оpel возачи, возилата се достапни веднаш и елиминиран е  процесот на чекање на испорака. Оваа уникатна акција е започната на 09.03. и ќе трае до 31.03.2012 или додека има резерви.

Компанијата Оpel уште еднаш на сите свои верни и потенцијални купувачи им овозможи заштеда и обезбеди одлично опремени автомобили со фантастични цени. Оpel со својата неверојатна понуда потврди дека секогаш стреми да ги оствари желбите на своите купувачи.
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Македонија 
 
 
 


Одберете нов автомобил