Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Најзгодните хостеси од саемот во Женева!
 
Spodeli
10 March 2011, 17:03


Најзгодните хостеси од саемот во Женева!  Најзгодните хостеси од саемот во Женева!
81от автомобилски саем во Женева не изненади со многу атрактивни автомобили, но тука беа и прекрасните хостеси ...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Еден од најголемите автомобилски саеми во светот, освен што понуди голем број на новитете, концепти и суперавтомобили, понуди и одлични девејки. Ретко каде може да се сретнат толку убави девојки по квадратен метар, ако не на саем за автомобили. Уживајте…
 
Стари коментари
crnkinjata milsev:)
Напишан од xxx  пред  околу 117 месеци
crnata e NAJ koga ke vlezesh 220 bre bre bre:)
Напишан од xxx  пред  околу 117 месеци
хахахах увек земај кола со фул опрема
Напишан од tocka  пред  околу 117 месеци
Ako kupite kola so vakva oprema, znaete li kolku ke vi trosi ?
Напишан од Mac  пред  околу 117 месеци
Највеќе ми се допаѓа девојката на седмата слика која стои веднаш до црвениот C4,ја има онаа сексипилност комбинирана со нежна женственост,а и изгледа слатко како сладолед од јагоди,ммммм....Ова е најдобра комбинација,сексипил со добри автомобили,некако лежи таа комбинација,поздрав!
Напишан од Јане  пред  околу 117 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 2
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил