Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА      НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Македонија > Уште една фантастична понуда за најпопуларните модели на CITROEN!
 
Spodeli
10 March 2011, 16:57


Уште една фантастична понуда за најпопуларните модели на CITROEN!  Уште една фантастична понуда за најпопуларните модели на CITROEN!
Citroen овој месец подготви големи попусти за најпопуларните Citroen модели, C1, C4 и BERLINGO FIRST. Повеќе опрема и пониски цени – HAPPY DAYS ...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

 CITROEN C4 1.4I 16v e сега за неверојатни 10.500 Евра со вклучена богата опрема: ABS+EBD+BAS, клима-уред, 6 воздушни перничиња, радио CD MP3 со команди на управувачот, електричен пакет, cruise control, board computer, серво управувач..

 
CITROEN C1 1.0I за само 7.500 Евра со вклучена опрема клима-уред, ABS, две воздушни перничиња, серво управувач, радио CD MP3..
 
CITROEN BERLINGO FIRST  1.4i за 8.900 евра со вклучена опрема клима-уред, серво управувач, радио CD MP3, странична лизгачка врата..
 
Не пропуштајте ја оваа понуда – за повеќе информации посетете ја продажната мрежа на CITROEN
Стари коментари
Jas ke cekam C4 da padne do 5.000 eur. Togas ke kupam- tolku vredi
Напишан од Gjoko  пред  околу 111 месеци
CITROEN CITROEN CITROEN
Напишан од Citroen  пред  околу 112 месеци
Ja neznam sto go tupite so toa reklami reklami...pa koli.com.mk od toa zivee si platile posteno od VW, Citroen za da se reklamiraat na ovaa web-strana i sea sekoj 2 komentar e serenje samo za toa.... A gledam nekoj napisal deka delovite na citroen bile poskapi od vw i bmw...daj ne tropaj gluposti...redovnite servisi se poevtini i ti garantiram 100%, a druga rabota se rezervni delovi...znaeme denesnive novi koli kolku cesto se rasipuvaat ;)
Напишан од vlatko  пред  околу 112 месеци
Si go cistat placot pred da stignat novite modeli site avtodistributeri go pravat istiot cekor.
Напишан од CS  пред  околу 112 месеци
Sto e ova sega, reklami za Citron ... bla bla bla hehehehehhehehe ajde citrondzii raduvajte se malce :P
Напишан од revpermin  пред  околу 112 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 3
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Македонија 
 
 
 


Одберете нов автомобил