Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Маркет / Бизнис > ПАЛИ И ВОЗИ! Golf за 2222 евра
 
Spodeli
10 February 2011, 09:34


ПАЛИ И ВОЗИ! Golf за 2222 евра Volkswagen Golf VI ПАЛИ И ВОЗИ! Golf за 2222 евра
И овој месец Порше Македонија излегува во пресрет на барањата на своите купувачи. ...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Акцијата ПАЛИ И ВОЗИ! наменета за Golf е збогатена со уште еден финансиски инструмент во соработка со Порше лизинг. Овој пат станува збор за финансиски лизинг без остаточна вредност и без трошоци за обработка. Со уплатата од 2222 евра добивате бесплатна регистрација и каско осигурување за првата година, како и грејс период од еден месец за првата рата.
 
Комплетно опремениот Golf 6 со Starline пакет содржи металик боја, светла за магла, целосна електрика на стакла и ретровизори со греење, ABS со ASR, 7 воздушни перничиња, двозонски автоматски клима уред, мултифункционален патен компјутер, радио CD со mp3 и 8 звучници! 
 
Финансиски лизинг со рата од 212 евра за период од 6 години.
 

Volkswagen Golf VI
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
vi se cudam na muabetive,vie ne ste zdravi,tresite gluposti kako mozi golf 6 da ne cini i da go sporeduvate so korejski vozila jas licno imam Hyndai od 2008 a Golf 4 od 2003 godina, 1.4 benzinec se oseka razlikata deka golfot e 100 pati po dobar od tie korejski plastelini vo Volkswagen se oseka taa GERMANSKA SIGURNOST so samata izolacija vo kabinata posebna toplina posebna sigurnost mn e podrugo a vo i10 i20 i30 motorot vezi svaka cast no ve molam ako trebase i30 ke bese kola na godinata a
Напишан од Leo Prilep  пред  околу 120 месеци
Ајде сеа сите... читајте и плачете: http://koli.com.mk/novosti_vnatresna.aspx?id=1398 - VW најпродавана марка во Македонија
Напишан од Чаче  пред  околу 120 месеци
Emil kazi sto sakas od literatura za avtomobili od 1970 do den denes site autoklubovi i slicni spisanija od bivsa jugoslavija, pa do den denes gi imam...pa poveli GOLEM COVEKU i demantiraj toa so go rekov so fakti ali ti ocigledno od edukacija samo ulicna skola imas...pozz
Напишан од M.M  пред  околу 120 месеци
Emil,со твојот коментар уствари откриваш дека најголемото гомно си всушност ти пријателче,немој такви коментари,овде се дебатира,критикува,се даваат пофалби итн. а што даваш ти? Промени си го ставот и карактерот подитно оти ќе страдаш во животот
Напишан од Јане  пред  околу 120 месеци
SAD najvisoka bezbednost? Decko idi leci se... Literatura malku ne e na odmet. Tie sto nemaat pari ke vozat gomna kako Hjundai.
Напишан од Emil  пред  околу 120 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 12
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Маркет / Бизнис 
 
 
 


Одберете нов автомобил