Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Како и обично: Саем, автомобили, девојки...
 
Spodeli
22 November 2010, 11:54


Како и обично: Саем, автомобили, девојки...  Како и обично: Саем, автомобили, девојки...
На саемот во Los Angeles имавме можност да видиме многу нови автомобили, концепти и што се уште не, и секако, познатите Калифорниски убавици, кои рака на срце и не се нешто посебно. Автомобилите се поубави, сигурно....
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Стари коментари
Pa i ne se loso devojkive ne site :))
Напишан од ma4or4e BMW  пред  околу 120 месеци
ovaa pokraj vw eos e ubava
Напишан од ed  пред  околу 120 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил