Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ        НАЈНОВИ МОДЕЛИ        НАЈПОПУЛАРНИ       ТЕСТ       ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ       СПОРЕДБИ       САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Новости > Саеми > Видео: хостесите на саемот на автомобил во Париз
 
Spodeli
08 October 2010, 18:11


Видео: хостесите на саемот на автомобил во Париз  Видео: хостесите на саемот на автомобил во Париз
Првите асоцијации кога ќе се спомене саемот на автомобили, покрај автомобилите, секако се и атрактивните девојки, кои многу често ги засенуваат и самите автомобили кои ги претставуваат...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

На саемот на автомобили во Парис, девојките пленеа го убавина и харизма кои ја дополнуваа оваа светска манифестација. И да не должиме, знаеме дека сте нестрпливи да го погледнете видеото...

Стари коментари
една не ме привлече :) :) :) можи една време 1:55 :)
Напишан од TomSon  пред  околу 120 месеци
Koska se:)))
Напишан од Ljupce atanasov  пред  околу 122 месеци
Aman aman koska i koza se aman abe daj nesto mesesto alo hahha...
Напишан од Zmija  пред  околу 122 месеци
Za sekoj po edna taman kolku ne ima na forumov.Ja bi na 1:04 min ;)
Напишан од vw fan  пред  околу 122 месеци
Alfa Romeo curata e topovi!!! I dr ne se za frlanje!! hehe
Напишан од Sergio4  пред  околу 122 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 2
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Саеми 
 
..........
 
 


Одберете нов автомобил