Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА      НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Македонија > Петок - тест возење на новиот С3 пред Ramstore!
 
Spodeli
23 September 2010, 12:43


Петок - тест возење на новиот С3 пред Ramstore! Citroën C3 - old Петок - тест возење на новиот С3 пред Ramstore!
Новиот Citroen C3 сега е уште поблиску до љубителите на оригинален дизајн и креативна технологија...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Овој петок, 24ти септември од 16:00 до 20:00h и сабота 25ти септември од 11:00 до 15:00h  Citroen ќе организира пробно возење на новиот Citroen C3 со старт од ТЦ Ramstor во центарот на Скопје.

Дојдете и доживејте еден сосема нов поглед на светот.


Citroën C3 - old
 Цени и нивоа на опрема
 Дополнителна опрема (*. Pdf)
 Краток опис
 Фотогалерија
 Видео
Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Македонија 
 
 
 


Одберете нов автомобил