дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
 
Насловна > Нови автомобили > > > Видео
Spodeli
 
Автомобили
Тест
Премиера
Возевме
Споредби
Саеми
Идни модели
 
Магазин
Тема
Колумна
Технологија
Интервју
Историјат
Фото на денот
Инфо
 
Совети
Водич при купување на авт.
Корисни совети
За безбедност
ТОП 5
 
Кратки Новости
Македонија
Новитети
Супер Автомоб.
Концепти
Хибриди
Идни модели
Награди
Тјунинг
Маркет / Бизнис
Безбедност
Занимливости
 
Вие кажавте
Прашања & Одг.
Вие кажавте
 
Сите марки
 
Видео
 
BMW Серија 1 BMW 1 Серија во подвижни слики (ВИДЕО) Премиерa - BMW Серија 1
BMW 1 Серија во подвижни слики (ВИДЕО)
BMW го претстави својот одговор на тековната класа на Mercedes-Benz A, како и на идниот Audi A3 Sportback... Повеќе
 
 
BMW Серија 1 Претставен новиот BMW од Серија 1 Премиерa - BMW Серија 1
Претставен новиот BMW од Серија 1
BMW ја откри најновата генерација на нивниот најмал модел од Серија 1.... Повеќе
 
 
BMW X1 BMW со премиерна презентација на својот нов X1 Премиерa - BMW X1
BMW со премиерна презентација на својот нов X1
Како по обичај, некаде кон средината на неговиот животен циклус, малиот кросовер на BMW е реставриран. Тој сега ќе се појави пообемен и за прв пат со приклуче хибриден погонски систем.... Повеќе
 
 
Peugeot 4008 Peugeot го најави својот нов SUV модел 4008 за наредната година Премиерa - Peugeot 4008
Peugeot го најави својот нов SUV модел 4008 за наредната година
Поради успехот на пазарот постигнат на моделите 2008, 3008 и 5008, Peugeot планира да го лансира и четвртиот SUV модел, чиј изглед ќе има повеќе спортски карактеристики. Името што ќе го носи овој модел е 4008,... Повеќе
 
 
Volkswagen Golf 8 - 2019 * Вака (најверојатно) би изгледал  новиот Volkswagen Golf VIII Премиерa - Volkswagen Golf 8 - 2019 *
Вака (најверојатно) би изгледал новиот Volkswagen Golf VIII
Најпопуларниот хеџбек во светот е на пат да се појави во својата осмата етапа.... Повеќе
 
 
Volkswagen Golf VII Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf Новитет - Volkswagen Golf VII
Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf
Официјално нема да биде претставена новата генерација na Golf се до октомври, но благодарејќи на некои скици, како и објавени „шпиунски“ фотографии новиот изглед на автомобилот е речиси разоткриен. ... Повеќе
 
 
Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301 Тест - Peugeot 301
Тест - Редизајниран Peugeot 301
Автомобилот кој со голем успех поминува кај македонските купувачи го дочека и првиот редизајн. Вметнувајќи го новиот корпоративен идентитет на марката, особено во предниот дел, сега 301 изгледа малку полуто и ... Повеќе
 
 
Ford Ranger Тест - Ford Ranger Тест - Ford Ranger
Тест - Ford Ranger
Ако треба да потенцираме модел кој е олицетвроение на американските пик-ап стандарди, тоа секако би бил Ranger-от на Ford. ... Повеќе
 
 
Porsche 911  Новото Porsche 911 Speedster ќе дебитира во Франкфурт Новитет - Porsche 911
Новото Porsche 911 Speedster ќе дебитира во Франкфурт
Под хаубата ќе се наоѓа 3.0 литарски twin-turbo мотор со 450 коњски сили и 550 Nm вртежен момент... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz CLS  Најавен нов Mercedes CLS за 2018 година Новитет - Mercedes-Benz CLS
Најавен нов Mercedes CLS за 2018 година
Во понудата ќе се најде само купе... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz G-Class  Коцкестата традиција на Mercedes која живее и денес Занимливости - Mercedes-Benz G-Class
Коцкестата традиција на Mercedes која живее и денес
Mercedes-Benz кон крајот на деведестите години сакаше да го стопира производството на G-класата... Повеќе
 
 
Volkswagen Passat  Volkswagen Passat GT пристигнува во ноември Новитет - Volkswagen Passat
Volkswagen Passat GT пристигнува во ноември
Под лимот ќе се вградува 3.6 литарски V6 мотор со моќност од 280 коњски сили... Повеќе
 
 
Nissan LEAF  Nissan ќе ја сподели платформата на LEAF со други електрични модели Новитет - Nissan LEAF
Nissan ќе ја сподели платформата на LEAF со други електрични модели
Во Малезискиот патентен завод неодамна е регистрирано името TERRA од страна на Nissan... Повеќе
 
 
Ferrari Enzo  Ferrari Enzo наскоро на аукција Занимливости - Ferrari Enzo
Ferrari Enzo наскоро на аукција
Единствен модел, чија каросерија е офарбата со сината боја на Tour de France... Повеќе
 
 
Audi Q8  Audi го заштити името RS Q8 Новитет - Audi Q8
Audi го заштити името RS Q8
Спортскиот SUV ќе има ист мотор како и Lamborghini Urus, 4.0 литарски V8 twin-turbo мотор... Повеќе
 
 


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА
Најпопуларни во класата
 
 
-
 
-
 
-
 
Најпопуларни автомобили
 
 
 
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

 
Одберете друг автомобил
     
 

Импортер за Македонија

Тел:

Адр:

Работно време: 
сабота: 


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook