дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Mazda > Mazda MX-5 > Фотографии
MazdaMX-5 Mazda MX-5
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Mazda MX-5?

Досега гласале 16 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet
 
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet
53850 - 109990
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet
 
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet
64770 - 103990
Mercedes-Benz SL
 
Mercedes-Benz SL
118500 - 298810
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Кабрио
 
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet53850 €
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet64770 €
Mercedes-Benz S-Class Cabriolet32990 €
Mercedes-Benz SL118500 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 
 
Одберете друг автомобил
     
 Mazda

www.mazda-mk.mk

Импортер за Македонија
Стар Моторс

Тел: 02 / 3070 - 166

Адр: ул. Скупи бб

Работно време:  08:00 - 20:00
сабота:  09:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели
2 3
3 - 2019 * 3 Sedan
3 Sedan - 2019 6
6 Adventure 4x4 6 Sport Combi - 2017
CX-3 CX-5
CX-9 - 2015 MX-5

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook