дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Škoda > Škoda Kodiaq - 2018 > Цени на моделски изведби
Škoda Škoda Kodiaq - 2018
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Цени на моделски изведби на
Škoda Kodiaq - 2018 во Македонија
МОДЕЛСКА ИЗВЕДБА
ЦЕНА €
МОТОР КС
ПОПУСТ
1.5 tsi (150) Active
24170
150
1.5 tsi (150) Ambition
27590
150
1.5 tsi (150) DSG 4x4 Active
29290
150
1.5 tsi (150) DSG 4x4 Ambition
32750
150
1.5 tsi (150) DSG 4x4 Style
35920
150
1.5 tsi (150) DSG Active
27190
150
1.5 tsi (150) DSG Ambition
30610
150
1.5 tsi (150) DSG Style
33790
150
1.5 tsi (150) Style
31260
150
2.0 tdi (150) 4x4 Active
30310
150
2.0 tdi (150) 4x4 Ambition
33240
150
2.0 tdi (150) 4x4 Style
36410
150
2.0 tdi (150) DSG 4x4 Active
32230
150
2.0 tdi (150) DSG 4x4 Ambition
35160
150
2.0 tdi (150) DSG 4x4 StYle
38880
150
2.0 tdi (150) DSG Active
30090
150
2.0 tdi (150) DSG Ambition
33030
150
2.0 tdi (150) DSG Style
36200
150
2.0 tdi (190) DSG 4x4 Active
33190
190
2.0 tdi (190) DSG 4x4 Ambition
36120
190
2.0 tdi (190) DSG 4x4 Style
39850
190
2.0 tsi (180) DSG 4x4 active
31380
180
2.0 tsi (180) DSG 4x4 Ambition
34320
180
2.0 tsi (180) DSG 4x4 Style
38020
180
 
download DOWNLOAD - ирајте PDF ценовник за Škoda Kodiaq - 2018, со комплетни податоци за цени и ниво на опрема.
Спореди го цените карактеристиките и нивоата на опрема на Škoda Kodiaq - 2018 со други автомобили.
 

Нешто недостасува или не е точно?
 
Испратете поплака до koli.com.mk, доколку сметате дека некој податок не е точен или недостасува во листата.

Вашата e-mail адреса
 
   

Коментар

 

Прочитај краток опис за Škoda Kodiaq - 2018, a види и кои се главните предности и недостатоци на моделот.
Најпопуларни во класата
 
Škoda Kodiaq - 2018
 
Škoda Kodiaq - 2018
24170 - 39850
Nissan X-Trail
 
Nissan X-Trail
29990 - 47300
Toyota RAV4 - 2019
 
Toyota RAV4 - 2019
30990 - 44990
 
Најпопуларни автомобили
 
 
SUV големи
 
Honda CR-V - 201837990 €
Hyundai Grand Santa Fe37230 €
Hyundai Santa Fe - 201855555 €
KIA Sorento37650 €
Mitsubishi Outlander31980 €
Nissan X-Trail29990 €
Peugeot 5008 - 201825490 €
Subaru Outback49900 €
Toyota RAV4 - 201930990 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
SUV - МАЛИ       SUV - КОМПАКТИ       SUV - ГОЛЕМИ       
 
Одберете друг автомобил
     
 


Škoda

www.skoda.com.mk

Импортер за Македонија
Порше Македонија

Тел: 02 / 2 626 - 266

Адр: бул. Босна и Херцеговина бб

Работно време:  08:00 -17:00
сабота:  09:00 -14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други Škoda модели
Citigo Fabia
Fabia Combi Karoq - 2018
Kodiaq - 2018 Octavia
Octavia Combi Octavia RS
Rapid Rapid Spaceback
Scala Superb
Superb Combi

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook