дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Volkswagen > Volkswagen Transporter Шасија > Краток опис за моделот
Volkswagen Transporter Шасија Volkswagen Transporter Шасија
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ

Информации за автомобилот
од 40919
веќе од 681 € месечно
преку NLB Лизинг, на 6 години
 
Детална табела со цени
ВКУПНА
ОЦЕНКА
0
Изглед
0
Перформанси
0
Возна динамика
0
Зад управувачот
0
Удобност
0
Простор и практичност
0
Квалитет и доверливост
0
Цена/Опрема
0
Трошоци за користење
0
Безбедност и сигурност
0
 
Спореди со оценки на друг автомобил

ПРЕДНОСТИ
НЕДОСТАТОЦИ


Спореди со предности и недостатоци на друг модел.


 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА ?

Досега гласале посетители.
Споделете го вашето мислење или видете што другите мислат за Volkswagen Transporter Шасија  

EDINSTVENIOT MODEL NA VOLKSWAGEN KOJ E UTNATA INVESTICIJA SAMO OVOJ DRUGI NE SE SAMO OVOJ E
Напишан од ATANASOV LJUPCO  пред  околу 123 месеци
MENE BEZ PARI DA MI GO DAVAAT NEMA DA GO ZEMAM.
Напишан од ATANASOV  пред  околу 124 месеци
NE SE SAMO VOZACOT VINOVEN TUKU I JEEP-OT
Напишан од ATANASOV LJUPCO  пред  околу 124 месеци
OVOJ DZIP SE MAVNE OD PROIZVODNA LENTA OVA NE DZIP OVA E KONZERVA.NAJGLUPAVIOT MODEL OD SEMESTVOTO VOLKSWAGEN BEZ NAVREDA
Напишан од ATANASOV LJUPCO  пред  околу 125 месеци
OVOJ DZIP SE MAVNE OD PROIZVODNA LENTA OVA NE DZIP OVA E KONZERVA.NAJGLUPAVIOT MODEL OD SEMESTVOTO VOLKSWAGEN
Напишан од ATANASOV LJUPCO  пред  околу 125 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 3
 

Вашето име


КоментарНашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.


 
Најпопуларни во класата
 
Volkswagen Transporter Шасија
 
Volkswagen Transporter Шасија
40919 - 76440
Ford Transit Chassis Cab
 
Ford Transit Chassis Cab
20620 - 28700
Fiat Ducato Conversion
 
Fiat Ducato Conversion
23000 - 24850
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Шасија
 
Fiat Ducato Conversion23000 €
Ford Transit Chassis Cab20620 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

Одберете друг автомобил
     

Volkswagen

www.vw.com.mk

Импортер за Македонија
Порше Македонија

Тел: 02 / 2 626 - 266

Адр: бул. Босна и Херцеговина бб

Работно време:  08:00 -17:00
сабота:  09:00 -14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други Volkswagen модели
Amarok Arteon
Caddy Caddy Combi
Caddy Furgon Caddy Maxi
Carravelle Crafter
e-Up! Golf 8 - 2019 *
Golf 8 GTE - 2018 Golf GTD
Golf GTE Golf GTI
Golf R Golf VII
Multivan Passat
Passat Alltrack Passat Variant
Polo Polo GTI
T-Cross - 2018 Tiguan
Tiguan Allspace Touareg - 2019
Touran Transporter Furgon
Transporter Комби Transporter Патар
Transporter Шасија T-Roc - 2018
Up!

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook