дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Renault > Renault Kangoo > Краток опис за моделот
Renault Kangoo Renault Kangoo
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ

Информации за автомобилот
од 14913
веќе од 248 € месечно
преку NLB Лизинг, на 6 години
 
Детална табела со цени
ВКУПНА
ОЦЕНКА
0
Изглед
0
Перформанси
0
Возна динамика
0
Зад управувачот
0
Удобност
0
Простор и практичност
0
Квалитет и доверливост
0
Цена/Опрема
0
Трошоци за користење
0
Безбедност и сигурност
0
 
Спореди со оценки на друг автомобил

ПРЕДНОСТИ
НЕДОСТАТОЦИ


Спореди со предности и недостатоци на друг модел.


 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА ?

Досега гласале посетители.
Споделете го вашето мислење или видете што другите мислат за Renault Kangoo  

ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАН
Напишан од ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАНТИ  пред  околу 68 месеци
ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАН
Напишан од ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАНТИ  пред  околу 68 месеци
ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАН
Напишан од ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАНТИ  пред  околу 68 месеци
ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАН
Напишан од ОВА Е ФАЛСИФИКАТ КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАНТИ  пред  околу 68 месеци
ФРАНЦИЈА КЕ И ПЛАЌА ОДШЕТА НА ЈАПОНИЈА ЗА ТРИ РАБОТИ 1-ЗА УКРАДЕНИОТ ДИЗАЈН ОД АЈГОТО ЗА ДА ГИ НАПРАВИ ДВЕТЕ МАЛИ ФАЛСИФИКАТ КОЛИЧИЊА ЦИТРОЕН Ц1 И ПЕЖО 1О7 ТИЕ СЕ КОПИЈА НА ТОЈОТА И НЕ МИ СЕ ДОПАЃААТ 2-ОВА РЕНО КАНГОО Е КОПИЈА НА НИСАН КУБИСАН ПРОВЕРИВ И СПОРЕДИВ
Напишан од НЕ КУПУВАЈ ФАЛСИФИКАТИ  пред  околу 68 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 3
 

Вашето име


КоментарНашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.


 
Најпопуларни во класата
 
Volkswagen Caddy
 
Volkswagen Caddy
13946 - 25043
Citroën Berlingo - 2019
 
Citroën Berlingo - 2019
18470 - 26670
Dacia Dokker
 
Dacia Dokker
12750 - 17950
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Мултифункционални
 
Citroën Berlingo - 201918470 €
Citroën Berlingo Multispace13990 €
Dacia Dokker12750 €
Fiat Doblo13800 €
Opel Combo Tour12920 €
Peugeot Partner Tepee15470 €
Peugeot Rifter - 201817990 €
Volkswagen Caddy13946 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

Одберете друг автомобил
     

Renault

www.renault.mk

Импортер за Македонија
Аутомотив Груп

Тел: 02 / 2 727 - 200

Адр: ул. Првомајска 21

Работно време:  09:00 - 17:00
сабота:  10:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други Renault модели
Captur Clio
Clio Grandtour Clio RS
Espace Kadjar
Kangoo Koleos - 2017
Megane Megane GrandCoupé
Megane RS Scenic
Talisman Talisman Estate
Twingo - 2018

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook