дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Great Wall > Great Wall Steed 5 > Краток опис за моделот
Great Wall Steed 5 Great Wall Steed 5
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ

Информации за автомобилот
од 14100
веќе од 235 € месечно
преку NLB Лизинг, на 6 години
 
Детална табела со цени
ВКУПНА
ОЦЕНКА
0
Изглед
0
Перформанси
0
Возна динамика
0
Зад управувачот
0
Удобност
0
Простор и практичност
0
Квалитет и доверливост
0
Цена/Опрема
0
Трошоци за користење
0
Безбедност и сигурност
0
 
Спореди со оценки на друг автомобил

ПРЕДНОСТИ
НЕДОСТАТОЦИ


Спореди со предности и недостатоци на друг модел.


 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА ?

Досега гласале посетители.
Споделете го вашето мислење или видете што другите мислат за Great Wall Steed 5  

НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA
Напишан од НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA  пред  околу 60 месеци
НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA
Напишан од НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA  пред  околу 60 месеци
НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA
Напишан од НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA  пред  околу 60 месеци
НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA
Напишан од НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA  пред  околу 60 месеци
НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA
Напишан од НИ СЛУЧАЈНО КИНЕСКООВА Е КОПИЈА НА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА 1-MITSUBISHi L200 2-TOYOTA HILUX 3-NISSAN NAVARA  пред  околу 60 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 49
 

Вашето име


КоментарНашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.


 
Најпопуларни во класата
 
Toyota Hilux - 2016
 
Toyota Hilux - 2016
29200 - 39800
Great Wall Steed 5
 
Great Wall Steed 5
14100 - 20950
Mitsubishi L200
 
Mitsubishi L200
25480 - 33090
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Пик ап
 
Mitsubishi L20025480 €
Toyota Hilux - 201629200 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
ТЕРЕНЦИ       ПИК-АП       
 

Одберете друг автомобил
     

Great Wall

www.greatwall.mk

Импортер за Македонија
Толту

Тел: 02/ 2654-654; 02/ 2655-655 02 / 3093 - 100

Адр: "Гвадалахара" б.б.

Работно време: 
сабота: 


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други Great Wall модели
Hover H5 Hover H6
Steed 5

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook