дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Ssang Yong > Ssang Yong Rexton II > Краток опис за моделот
Ssang Yong  Rexton II Ssang Yong Rexton II
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ

Информации за автомобилот
од 23000
веќе од 383 € месечно
преку NLB Лизинг, на 6 години
 
Детална табела со цени
ВКУПНА
ОЦЕНКА
0
Изглед
0
Перформанси
0
Возна динамика
0
Зад управувачот
0
Удобност
0
Простор и практичност
0
Квалитет и доверливост
0
Цена/Опрема
0
Трошоци за користење
0
Безбедност и сигурност
0
 
Спореди со оценки на друг автомобил

ПРЕДНОСТИ
НЕДОСТАТОЦИ


Спореди со предности и недостатоци на друг модел.


 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА ?

Досега гласале посетители.
Споделете го вашето мислење или видете што другите мислат за Ssang Yong Rexton II  

Ha ha ha Kakvi nepoznavaci ima. Za niv samo vw i toa sto moze ponadjidjan ha ha ha. Ova e dver od djip
Напишан од korando  пред  околу 85 месеци
pa ti ne znaes za kakvo vozilo stanuva zbor pogledni na evropskite patista vo kolkov broj se vozi
Напишан од doni  пред  околу 100 месеци
OVA E KOREJSKO A NE KINESKO GOSPODINE RU
Напишан од SAN YONG  пред  околу 104 месеци
spasuvajte se luge idat kineziteee :) san jong yohn wain brus lee za ova mislam ako bese dokaj 5.000evra ke go kupev da go vozam malku
Напишан од ru  пред  околу 105 месеци
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 

Вашето име


КоментарНашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.


 
Најпопуларни во класата
 
Ssang Yong  Rexton II
 
Ssang Yong Rexton II
23000 - 34730
Toyota Land Cruiser - 2018
 
Toyota Land Cruiser - 2018
52900 - 75900
Mercedes-Benz G-Class
 
Mercedes-Benz G-Class
118230 - 190240
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Големи теренци
 
Mercedes-Benz G-Class118230 €
Toyota Land Cruiser - 201852900 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

Одберете друг автомобил
     

Ssang Yong

www.makratola.com

Импортер за Македонија
Мак Ратола

Тел: 02 / 3 238 - 588

Адр: Димитрие Чуповски

Работно време:  09:00 - 18:00
сабота:  10:00 - 15:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други Ssang Yong модели
Korando Rexton II
Tivoli

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook