дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
 
 

Нови автомобили
 
 
Пребарај повеќе нови автомобили
Најпопуларни автомобили
Половни
Напредно пребарување
Објави оглас за половен автомобил
 
 
Tест Не оставајте ништо на случајноста. Прочитајте пред да одлучите што да купите...  
_  Истражување: Како се менува автономијата на електричните автомобили во зависност од брзината на движење.

_

Истражување: Како се менува автономијата на електричните автомобили во зависност од брзината на движење.

 
Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301

Peugeot 301

Тест - Редизајниран Peugeot 301

 
Ford Ranger Тест - Ford Ranger

Ford Ranger

Тест - Ford Ranger

 
Toyota C-HR  Тест: Toyota C-HR Hybrid е фенси урбан SUV со висока технологија

Toyota C-HR

Тест: Toyota C-HR Hybrid е фенси урбан SUV со висока технологија

 
Претходни Тестови на Koli.com.mk
Alfa Romeo Giulia 2019
Peugeot 2008
Suzuki Ignis
Suzuki Swift
Toyota RAV 4 - Hybrid 2012
Citroën C3
Toyota Corolla
Suzuki Baleno
Volvo S90
Lexus RX - 2016
Toyota Avensis
BMW Серија 7 - 2012
 
Види ги сите тестови на Koli.com.mk
 
 
 
Видеа  

BMW 1 Серија во подвижни слики (ВИДЕО)

BMW го претстави својот одговор на тековната класа на Mercedes-Benz A, како и на идниот Audi A3 Sportback
 
 
 
Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол
GoPro камери монтирани на самата суспензија...

Ferrari F40 го слави 30-тиот роденден
Легендарниот модел наголемо ја креираше картата на спортски

Audi S4 доаѓа во ABT верзија
Сериозно брза ѕверка со моќност од 419 коњски сили...

Mercedes го претстави новото промо видео снимано во Хрватска
Производителите се повеќе ги користат убавините на Балканот

 

 
 
 
Направете споредба на...
На моделски изведби Оценки Предности и недостатоци
           
 
 

Фотогалерии  
Volvo V90 - 2019
Volvo V90 - 2019
 
Volvo V60 - 2019 Volvo V60 Cross County - 2019
Volvo V60 - 2019 Volvo V60 Cross County - 2019
Архива на фотогалерии
Formula 1 вести
 
И Mercedes-Benz влегува во Formula E

Повеќе >
Mercedes-Benz   И Mercedes-Benz влегува во Formula E
 
F1: Ferrari и Mercedes нема да му помогнат на McLaren
И Кинезите влегуваат во Formula 1
F1: Роси и Огиер ќе тестираат во полза на Mercedes
F1: Маса се врати од пензија
Paddy Lowe, шефот на Мерцедес во Ферари
Погледнети ги новите гуми во F1
Фелипе Маса ќе се повлече од формула 1
Возачот на Шампионатот оптимист во врска со италијанскиот тим
Formula Е болидите ќе се тркаат по улиците на Њујорк
Архива на F1 вести