дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Škoda Felicia magnum
Škoda Felicia magnum Прва објава: пред 9 дена
Spodeli

 
Цена: 900
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 188654 Km
Година на производство: 1996 година
Гориво: Бензин
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
MP3, Централно заклучување, Светла за магла, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
Prodavam Skoda Felicia magnum 1.6 benzin nema plin 1996 godina registrirana do 9 mesec vo odlicna sostojba

Контактирај со огласувачот
 
Boban, од Куманово
 
078 / 258 - 374
 
Испрати e-mail до огласувачот на
boban_kele@yahoo.com
 
 
 
 
Škoda Felicia magnum
Škoda Felicia magnum Škoda Felicia magnum Škoda Felicia magnum
Škoda Felicia magnum Škoda Felicia magnum Škoda Felicia magnum
Škoda Felicia magnum Škoda Felicia magnum
 
Suzuki Swift 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Škoda Felicia
 
Škoda Felicia LXI
1998 год, 49000 km, Бензин
2000 E
Škoda Felicia 120
1988 год, 81332 km, Плин
390 E
Škoda Felicia
2000 год, 140000 km, Бензин
500 E
  Најевтин Škoda Felicia = 0 €
  Најскап Škoda Felicia = 3300 €
Просечна цена на Škoda Felicia = 1650 €
Види сите Škoda Felicia, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Renault Megane 15 DCI
2012 год, 90000 km, Дизел
7500 E
Peugeot 308 16 hdi
2013 год, 99000 km, Дизел
8000 E
Volkswagen Golf V
2004 год, 220000 km, Дизел
5600 E
Volkswagen Golf IV 1.9tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E
Volkswagen Golf IV 1.9 tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E

Види ги сите слични модели на Škoda Felicia, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Volkswagen Beetle Buba
1975 год, 85000 km, Бензин
900 E
Seat Arosa
1997 год, 215000 km, Бензин
850 E
Fiat 500
2005 год, 0 km, Дизел
850 E
Daewoo Matiz NEXIA
1996 год, 190000 km, Бензин
980 E
Audi A6 Avant
1994 год, 250000 km, Бензин
850 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk