дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Renault Espace 2.2dci
Renault Espace 2.2dci Прва објава: пред 17 дена
Spodeli

 
Цена: 5000
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 157000 Km
Година на производство: 2006 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Мануелна клима, ABS, Алуминиумски бандажи, Металик боја, Радио /CD, Серво волан, Аудио контроли на воланот , Кожен волан, Централно заклучување, Централно со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Борд компјутер, Cruise Control, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување на седишта, Сензор за паркинг, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Светла за магла, Кука, Mултифункционален дисплеј, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
Se prodava Renault Espace 2.2dci 110KW, 2006. Siva metalik. Realna pominata kilometraza od 157000km. Full oprema: ABS,Radio so CD cardzer, 7 sedista koi moze da se kombiniraat vo zavisnost od potrebite, servo volan so audio kontroli na samiot volan, alarm, centralno zaklucuvanje so dalecinsko, elektronika na predni i zadni stakla, elektronika na retrovizori, podesuvanje na volan po visina, visinsko podesuvanje na sedista, senzor za parking, vozdusni pernicinja na vozacko i sovozacko sediste, svetla za magla.

Контактирај со огласувачот
 
Kristina, од Скопје
 
078 / 876 - 541
 
 
 
 
 
Renault Espace 2.2dci
Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci
Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci
Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci Renault Espace 2.2dci
 
Suzuki Swift 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Renault Espace
 
Renault Espace 4
2004 год, 200000 km, Дизел
3900 E
Renault Espace 2.2DCI
2006 год, 150000 km, Дизел
1 E
  Најевтин Renault Espace = 1 €
  Најскап Renault Espace = 5000 €
Просечна цена на Renault Espace = 2500 €
Види сите Renault Espace, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Ford Galaxy
1998 год, 14000 km, Плин
2100 E
Renault Espace 4
2004 год, 200000 km, Дизел
3900 E
Ford S-MAX
2016 год, 4900 km, Бензин
17900 E
Citroën C4 Grand Picasso - old
2007 год, 140000 km, Дизел
7500 E
Citroën C4 Grand Picasso - old
2007 год, 140000 km, Дизел
7500 E

Види ги сите слични модели на Renault Espace, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Volkswagen Golf V
2004 год, 138800 km, Плин
5350 E
Mazda 3
2007 год, 92000 km, Дизел
4500 E
Opel Astra GTC
2005 год, 143000 km, Дизел
5000 E
Hyundai Santa Fe
2002 год, 238000 km, Дизел
5500 E
Peugeot 407 hdi
2004 год, 160000 km, Дизел
4700 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk