дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Chevrolet Aveo 1.4 LTZ
Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Прва објава: пред 6 месеци
Spodeli

 
Цена: 6650
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 41000 Km
Година на производство: 2012 година
Гориво: Бензин
Мотор (КС): 99 КС
Зафатнина: 1400 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Мануелна клима, ABS, Систем за пролизгување, Алуминиумски бандажи, Металик боја, Радио /CD, MP3, Серво волан, Аудио контроли на воланот , Кожен волан, Централно заклучување, Централно со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Борд компјутер, Cruise Control, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување на седишта, Сензор за паркинг, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничиња, Светла за магла, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
одлучна техничка состојба. Сервисирано целосно (нареден сервис за 15.000км). Нови Dunlop гуми, нови Wurth брисачи, највисока опременост со темпомат, bluetooth, hill start, регистрирана до 12.2017 година, сервисна книшка од овластен сервис

Контактирај со огласувачот
 
Благоја, од Скопје
 
075 / 449 - 416
 
Испрати e-mail до огласувачот на
blagoja_trajcev@yahoo.com
 
 
 
 
Chevrolet Aveo 1.4 LTZ
Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Chevrolet Aveo 1.4 LTZ
Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Chevrolet Aveo 1.4 LTZ
Chevrolet Aveo 1.4 LTZ Chevrolet Aveo 1.4 LTZ
 


Suzuki Swift

 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Chevrolet Aveo
 
Chevrolet Aveo
2006 год, 122000 km, Бензин
2500 E
Chevrolet Aveo
2010 год, 45000 km, Бензин
6800 E
  Најевтин Chevrolet Aveo = 2500 €
  Најскап Chevrolet Aveo = 6800 €
Просечна цена на Chevrolet Aveo = 4650 €
Види сите Chevrolet Aveo, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Ford Fiesta
2007 год, 135000 km, Бензин
2800 E
Seat Ibiza 1,2
2005 год, 135000 km, Бензин
3 E
Renault Clio 1.4 16v + LPG
2002 год, 235000 km, Плин
2350 E
Suzuki Swift - old
1998 год, 157000 km, Бензин
900 E
Audi A2
2001 год, 175000 km, Дизел
3300 E

Види ги сите слични модели на Chevrolet Aveo, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Mercedes-Benz E-Class E270
2004 год, 280000 km, Дизел
6900 E
Dacia Sandero Stepway
2010 год, 95820 km, Дизел
6000 E
BMW X5
2009 год, 17400 km, Дизел
6000 E
Mercedes-Benz E-Class E 270
2005 год, 197000 km, Дизел
6999 E
Peugeot 308
2010 год, 110000 km, Дизел
6500 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk