дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Volvo 460 GLE 1.8
Volvo 460 GLE 1.8 Прва објава: пред 6 месеци
Spodeli

 
Цена: 1000
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 200000 Km
Година на производство: 1995 година
Гориво: Хибрид
Мотор (КС): 74 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Мануелна клима,

Опис на возилото
 
so plin

Контактирај со огласувачот
 
Dobre , од Скопје
 
071 / 238 - 349
 
 
 
 
 
Volvo 460 GLE 1.8
Volvo 460 GLE 1.8
 


Suzuki Swift

 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Volvo 460
 
Volvo 460 GL
1993 год, 150000 km, Бензин
1300 E
Volvo 460
1992 год, 100000 km, Бензин
2200 E
Volvo 460 GL
1992 год, 100000 km, Бензин
2200 E
  Најевтин Volvo 460 = 0 €
  Најскап Volvo 460 = 2300 €
Просечна цена на Volvo 460 = 1150 €
Види сите Volvo 460, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
MINI Cooper
2009 год, 170000 km, Бензин
10000 E
Volvo 850 GLT
1999 год, 0 km,
2990 E
MINI Cooper Limuzina
2004 год, 200000 km,
4150 E
MINI Cooper
2004 год, 200000 km, Бензин
4770 E
Mercedes-Benz 220 c 220
1997 год, 310050 km, Дизел
0 E

Види ги сите слични модели на Volvo 460, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Suzuki Swift Sport
1996 год, 180000 km, Бензин
1050 E
Volvo V40 Cross Coutry V40
2000 год, 155000 km, Бензин
1000 E
Ford Mondeo Wagon
1993 год, 255000 km, Плин
1000 E
Renault R 9
1995 год, 123208 km, Бензин
1000 E
Suzuki Swift - old
1998 год, 157000 km, Бензин
900 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk