дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Volvo 460 GLE 1.8
Volvo 460 GLE 1.8 Прва објава: пред месец
Spodeli

 
Цена: 1000
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 200000 Km
Година на производство: 1995 година
Гориво: Хибрид
Мотор (КС): 74 КС
Зафатнина: 0 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
Мануелна клима,

Опис на возилото
 
so plin

Контактирај со огласувачот
 
Dobre , од Скопје
 
071 / 238 - 349
 
 
 
 
 
Volvo 460 GLE 1.8
Volvo 460 GLE 1.8
 
Suzuki Swift 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Volvo 460
 
Volvo 460 GL
1993 год, 150000 km, Бензин
1300 E
Volvo 460
1992 год, 100000 km, Бензин
2200 E
Volvo 460 GL
1992 год, 100000 km, Бензин
2200 E
  Најевтин Volvo 460 = 0 €
  Најскап Volvo 460 = 2300 €
Просечна цена на Volvo 460 = 1150 €
Види сите Volvo 460, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Volvo 850 GLT
1999 год, 0 km,
2990 E
MINI Cooper Limuzina
2004 год, 200000 km,
4150 E
MINI Cooper
2004 год, 200000 km, Бензин
4770 E
Mercedes-Benz 220 c 220
1997 год, 310050 km, Дизел
0 E
BMW 320 d
2000 год, 220000 km, Дизел
4000 E

Види ги сите слични модели на Volvo 460, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Škoda Felicia magnum
1996 год, 188654 km, Бензин
900 E
Ford Ka
1999 год, 129000 km, Бензин
1100 E
Citroën Saxo
1995 год, 100000 km, Бензин
1000 E
Renault Clio
1996 год, 200000 km, Бензин
1000 E
Daewoo Matiz Racer
1995 год, 140 km, Бензин
1100 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk