дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > KIA Picanto
KIA Picanto Прва објава: пред 10 месеци
Spodeli

 
Цена: 3500
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 16500 Km
Година на производство: 2008 година
Гориво: Бензин
Мотор (КС): 0 КС
Зафатнина: 1100 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 

Опис на возилото
 
Malku vozena na kratki relacii, kako nova. Servisirana i registrirana

Контактирај со огласувачот
 
Irena, од Скопје
 
070 / 206 - 202
 
 
 
 
 
KIA Picanto
 


Suzuki Swift

 
Moже да ве интересираат и следните модели...

KIA Picanto
 
KIA Picanto
2007 год, 50000 km, Плин
2800 E
KIA Picanto
2007 год, 50000 km, Плин
2800 E
KIA Picanto
2008 год, 33000 km, Бензин
5000 E
  Најевтин KIA Picanto = 2800 €
  Најскап KIA Picanto = 5000 €
Просечна цена на KIA Picanto = 3900 €
Види сите KIA Picanto, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Daewoo Matiz RACER
1995 год, 155000 km, Плин
1200 E
Citroën Saxo 1.1i
1999 год, 180000 km, Бензин
1700 E
Peugeot 106 1.5 Diesel
1998 год, 210000 km, Дизел
1400 E
Citroën C2
2004 год, 0 km, Дизел
2500 E
Citroën Saxo 1.5 D
2000 год, 266000 km, Дизел
1800 E

Види ги сите слични модели на KIA Picanto, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
Volkswagen Passat
2001 год, 235000 km, Дизел
3650 E
Ford Focus (4 врати) Karavan
2005 год, 197000 km, Дизел
3200 E
Opel Vectra
2002 год, 260000 km, Дизел
3800 E
Audi A2
2001 год, 175000 km, Дизел
3300 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk