дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Renault Megane 15 DCI
Renault Megane 15 DCI Прва објава: пред 5 месеци
Spodeli

 
Цена: 7500
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 90000 Km
Година на производство: 2012 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 90 КС
Зафатнина: 1500 ccm³
Бр. на врати: 5 врати

Опрема
 
ABS, Систем за пролизгување, Металик боја, Радио /CD, MP3, Серво волан, Аудио контроли на воланот , Аларм, Централно заклучување, Централно со далечинско, Електрика на прозори напред, Борд компјутер, Cruise Control, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Висинско подесување на седишта, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничиња, Светла за магла, Xenon светла, Mултифункционален дисплеј, Систем за навигација, USB / AUX приклучок,

Опис на возилото
 
SE PLATENO DO REGISTRACIJA

Контактирај со огласувачот
 
NEXT CAR, од Скопје
 
072 / 666 - 000
 
Испрати e-mail до огласувачот на
autojordanov@yahoo.com
 
 
 
 
Renault Megane 15 DCI
Renault Megane 15 DCI Renault Megane 15 DCI Renault Megane 15 DCI
Renault Megane 15 DCI Renault Megane 15 DCI Renault Megane 15 DCI
Renault Megane 15 DCI
 


Suzuki Swift

 
Moже да ве интересираат и следните модели...Слични модели...
 
Citroën C4 - Classic
2008 год, 99949 km, Плин
4800 E
Citroën C4 - Classic
2005 год, 97077 km, Бензин
3900 E
Seat Leon 1.9 TDI
2009 год, 214000 km, Дизел
7900 E
Citroën C4 - Classic
2005 год, 77000 km, Бензин
7800 E
Škoda Felicia magnum
1996 год, 188654 km, Бензин
900 E

Види ги сите слични модели на Renault Megane, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Mercedes-Benz E-Class E270
2004 год, 280000 km, Дизел
6900 E
Seat Leon 1.9 TDI
2009 год, 214000 km, Дизел
7900 E
Citroën C4 - Classic
2005 год, 77000 km, Бензин
7800 E
Mercedes-Benz E-Class E 270
2005 год, 197000 km, Дизел
6999 E
Peugeot 308 16 hdi
2013 год, 99000 km, Дизел
8000 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk