дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Fiat Uno
Fiat Uno Прва објава: пред 7 месеци
Spodeli

 
Цена: 600
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 160000 Km
Година на производство: 1994 година
Гориво: Бензин
Мотор (КС): 45 КС
Зафатнина: 999 ccm³
Бр. на врати: 3 врати

Опрема
 

Опис на возилото
 
registrirano do oktomvri 2017 , vo vozna sostojba , prv gazda , cena povolna po dogovor .

Контактирај со огласувачот
 
Simco, од Куманово
 
072 / 246 - 588
 
Испрати e-mail до огласувачот на
boban_arso@yahoo.com
 
 
 
 
Fiat Uno
Fiat Uno Fiat Uno Fiat Uno
 


Suzuki Swift

 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Fiat Uno
 
Fiat Uno
1985 год, 100 km, Бензин
650 E
Fiat Uno 1.4 i.e Hitnooo!
1993 год, 200000 km,
1500 E
Fiat Uno 1.4 i.e
1993 год, 200000 km, Бензин
1800 E
  Најевтин Fiat Uno = 0 €
  Најскап Fiat Uno = 2350 €
Просечна цена на Fiat Uno = 1175 €
Види сите Fiat Uno, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Citroën C2
2004 год, 0 km, Дизел
2500 E
Citroën Saxo 1.5 D
2000 год, 266000 km, Дизел
1800 E
Ford Ka
1999 год, 129000 km, Бензин
1100 E
KIA Picanto
2008 год, 16500 km, Бензин
3500 E
Citroën Saxo
1995 год, 100000 km, Бензин
1000 E

Види ги сите слични модели на Fiat Uno, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Fiat Tipo - old
1995 год, 0 km, Бензин
600 E
Zastava Yugo 55
2016 год, 0 km, Бензин
650 E
Peugeot 206 CC
2013 год, 0 km,
555 E
Peugeot 306 XT
1995 год, 230000 km, Плин
550 E
Peugeot 306 XT
1995 год, 230000 km, Плин
550 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk