дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Volkswagen Golf V
Volkswagen Golf V Прва објава: пред 2 месеци
Spodeli

 
Цена: 5600
 

Главни карактеристики
   
Поминати КМ: 220000 Km
Година на производство: 2004 година
Гориво: Дизел
Мотор (КС): 1400 КС
Зафатнина: 2000 ccm³
Бр. на врати: 4 врати

Опрема
 
ABS, Систем за пролизгување, Алуминиумски бандажи, Металик боја, Серво волан, Централно заклучување, Висинско подесување на седишта, Воздушни перничиња за возач, Светла за магла, Mултифункционален дисплеј,

Опис на возилото
 
VW GOLF 2.0TDI 6 BRZINI NOVI GUMI REGISTRIRAN DO 18.02.2018 140KS 220 000KM ORIGINAL

Контактирај со огласувачот
 
GOLF 5, од Тетово
 
070 / 365 - 600
 
 
 
 
 
Volkswagen Golf V
Volkswagen Golf V Volkswagen Golf V Volkswagen Golf V
Volkswagen Golf V Volkswagen Golf V Volkswagen Golf V
 
Suzuki Swift 
Moже да ве интересираат и следните модели...

Volkswagen Golf V
 
Volkswagen Golf V
2004 год, 138800 km, Плин
5350 E
Volkswagen Golf V GOLF PLUS
2009 год, 77300 km, Плин
8400 E
Volkswagen Golf V Golf 5 1.9 Tdi
2005 год, 200000 km,
4200 E
  Најевтин Volkswagen Golf V = 4200 €
  Најскап Volkswagen Golf V = 17300 €
Просечна цена на Volkswagen Golf V = 10750 €
Види сите Volkswagen Golf V, огласени на Koli.com.mk


Слични модели...
 
Škoda Felicia magnum
1996 год, 188654 km, Бензин
900 E
Renault Megane 15 DCI
2012 год, 90000 km, Дизел
7500 E
Peugeot 308 16 hdi
2013 год, 99000 km, Дизел
8000 E
Volkswagen Golf IV 1.9tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E
Volkswagen Golf IV 1.9 tdi
1999 год, 210000 km, Дизел
2350 E

Види ги сите слични модели на Volkswagen Golf V, огласени на Koli.com.mk

За слична сума...
 
Volkswagen Golf V
2004 год, 138800 km, Плин
5350 E
Mercedes-Benz S-Class 320
2000 год, 220000 km, Дизел
5800 E
Hyundai Santa Fe
2002 год, 238000 km, Дизел
5500 E
Hyundai i20
2011 год, 30000 km, Бензин
5700 E
Toyota Corolla - old
2006 год, 112000 km, Бензин
6000 E

Види ги сите модели со слична цена, огласени на Koli.com.mk