дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Листа
 
Листа на половни автомобили
 

ПРОНАЈДИ ПОЛОВЕН

 
Марка
 
Модел
 
 
Цена од до
 
Година од до
 
КМ од до
 
 
Гориво
 
Мотор (КС) од до
 
Зафатнина од до
 
 
ФИЛТРИРАЈ ГИ ПОДАТОЦИТЕ

   


   
КЛИМА УРЕД


 
Види целосна листа
ОДБРАВТЕРЕЗУЛТАТИ

1372
автомобили се пронајдени според вашите критериуми за пребарување.
 
Прикажи ги податоците според:
 Страна со резултати

ПРЕТХОДНА 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА

Suzuki Swift


  Марка и модел Датум на објава Година Поминати КМ Цена
Dacia Sandero Dacia Sandero Stepway 2010 г. 95820 Km.
6000 €
1500 ccm3, 70 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, ABS, ESP / ASR / BCA, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничи    
070 / 200 - 321 Прва објава: пред 7 дена
           
Opel Vivaro Opel Vivaro 2004 г. 125000 Km.
4700 €
1900 ccm3, 0 КС, Дизел, 3 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Кожен волан, ABS, Воздушни перничиња за возач    
078 / 355 - 998 Прва објава: пред 8 дена
           
Škoda Octavia RS Škoda Octavia RS 2010 г. 140000 Km.
9999 €
0 ccm3, 170 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по    
070 / 249 - 901 Прва објава: пред 8 дена
           
Ford Focus (4 врати) Ford Focus (4 врати) itno ford fokus 1.8 tddi reg cela godina zelen karton 2002 г. 198000 Km.
2650 €
22 ccm3, 90 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Кожен в    
070 / 698 - 075 Прва објава: пред 9 дена
           
Opel Vectra Opel Vectra karavan 2000 г. 210000 Km.
2000 €
2000 ccm3, 74 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Висинско подесување, ABS, Воздушни перничиња    
072 / 214 - 589 Прва објава: пред 10 дена
           
Mercedes-Benz A-Class Mercedes-Benz A-Class A150 2006 г. 170000 Km.
5450 €
1500 ccm3, 95 КС, Плин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
071 / 307 - 302 Прва објава: пред 11 дена
           
Seat Leon Seat Leon 1.9 TDI 2009 г. 214000 Km.
7900 €
1950 ccm3, 110 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
078 / 209 - 206 Прва објава: пред 15 дена
           
Citroën C4 - Classic Citroën C4 - Classic 2005 г. 77000 Km.
7800 €
1400 ccm3, 90 КС, Бензин, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина, Борд компјутер, Cruise    
070 / 233 - 789 Прва објава: пред 17 дена
           
BMW X5 BMW X5 2009 г. 17400 Km.
6000 €
66 ccm3, 0 КС, Дизел, 7 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, ABS, ESP / ASR / BCA, Воздушни перничиња за совозач, Странични воздушни перничиња, Аларм, Металик боја,    
074 / 7084 - 555 Прва објава: пред 17 дена
           
Smart * ForTwo Smart * ForTwo 2000 г. 130000 Km.
2200 €
600 ccm3, 0 КС, Бензин, 3 врати, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, ABS, ESP / ASR / BCA, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач,    
070 / 233 - 283 Прва објава: пред 18 дена
           
BMW X3 BMW X3 (F25) XDRIVE20D 184 2011 г. 65839 Km.
3500 €
1995 ccm3, 10 КС, Дизел, врати, Серво Волан, Клима, Cruise Control, Сензор за паркинг, ABS, ESP / ASR / BCA, Воздушни перничиња за возач, Странични воздушни перничиња, 4x4, Аларм, Металик боја, Радио / CD, MP3, Систем за навига    
071 / 001 - 001 Прва објава: пред 29 дена
           
Škoda Felicia Škoda Felicia magnum 1996 г. 188654 Km.
900 €
0 ccm3, 0 КС, Бензин, 5 врати, Централно заклучување, Светла за магла, MP3, USB / AUX приклучок,    
078 / 258 - 374 Прва објава: пред месец
           
Renault Espace Renault Espace 2.2dci 2006 г. 157000 Km.
5000 €
0 ccm3, 0 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабочина,    
078 / 876 - 541 Прва објава: пред месец
           
Ford Ka Ford Ka 1999 г. 129000 Km.
1100 €
0 ccm3, 13 КС, Бензин, 3 врати, Серво Волан, Клима, Централно заклучување, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Кожен волан, Кожни седишта, ABS, Воздушни перничиња за возач, Воздушни перничиња за совозач, Aлуминиу    
076 / 477 - 261 Прва објава: пред месец
           
Audi A8 - old Audi A8 - old Audi A8 AUDI A8L TDI 4.2 quattro 2007 2007 г. 255000 Km.
14000 €
4200 ccm3, 240 КС, Дизел, 5 врати, Серво Волан, Клима, Клима, Централно заклучување, Централнo со далечинско, Електрика на прозори напред, Електрика на прозори позади, Електрика на ретровизори, Подесување на волан по висина, Подесување на волан по длабо    
077 / 941 - 641 Прва објава: пред месец
           


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА