дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ЛИСТА НА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ        ОБЈАВИ ОГЛАС ЗА ПОЛОВЕН             
Насловна > Половни автомобили > Објава на оглас
Објави оглас
Spodeli


  За да објавите оглас за продажба на Koli.com.mk, потребно е да ги пополните податоците подолу. Полињата обележани со * се задолжителни.
Генерални информации за возилото
 
   
Марка *
 
Модел *

Наставка
Година *
Цена *
   
  Пријавете модел на автомобил доколку недостасува во листата.

Други информации за возилото
 
   
Поминати Km
Гориво
Зафатнина ccm³
Мотор КС (коњски сили)
Бр. врати
   

Опрема  
 
КЛИМА УРЕД

КОМФОРТ

СЕДИШТА
БЕЗБЕДНОСТ

КАРОСЕРИЈА

АУДИО, КОМУНИКАЦИИ И ИНФОРМАЦИИ

Краток опис
 
  Некои други информации за возилото, колку е одржано, кога е регистрирано, кога последен пат е серивиранo, дали има нови гуми...

Прикачете фотографии
 
   
     
 
 
 
 
 


Контакт податоци
 
   
Име
Телефон * / -
E-mail
Град
Лозинка
Лозинката е потребна за евентуална промена на огласот
Потврда  

 
 
 
 
 Suzuki Swift