Почетна страница Контакти Маркетинг Инфо
дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  МАКЕДОНИЈА       НОВИТЕТИ       СУПЕР-АВТОМОБИЛИ      КОНЦЕПТИ      ХИБРИДИ     НАГРАДИ      ТЈУНИНГ     БИЗНИС      БЕЗБЕДНОСТ      ЗАНИМЛИВОСТИ
Насловна > Новости > Супер автомобили > Автомобилска порнографија - Уживајте во звуците на супер автомобилите на Pagani
 
Spodeli
19 април 2017, 23:48


Автомобилска порнографија - Уживајте во звуците на супер автомобилите на Pagani  Автомобилска порнографија - Уживајте во звуците на супер автомобилите на Pagani
Без разлика дали станува збор за старата Zonda или novata Huayra, тешко дека ќе останте рамнодушни покрај звуците на нивните мотори...
fotografii фотографии Види фотографии komentari коментари Напиши коментар

Суперспортските автомобили на Pagani, или подобро кажано, уметничките креации, се едни од набараните на глобалниот пазар, паралелно со астрономските цени, покрај фантастичната посветеност на деталите, ги следи добар глас, во силот на вистинските тркачки машини.

Без разлика дали е во прашање Zonda или новата Huayra, имате прилика да уживате во повеќе од дваесет минути чиста автомобилска порнографија во фантастичните звуци на нивните мотори од кои се ежи кожата!
 
Уживајте во видеото во продолжение и дознајте за што навистина се работи:
 

Стари коментари
   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 Нашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.

Целосна архива на текстови од Супер автомобили 
 
 
 

Suzuki Swift


Одберете нов автомобил