дома home avtomobili kola koli нови автомобили avtomobil kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
 
 
Архива
   
Volkswagen Golf VII Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf

Официјално нема да биде претставена новата генерација na Golf се до октомври, но благодарејќи на некои скици, како и објавени „шпиунски“ фотографии новиот изглед на автомобилот е речиси разоткриен. ...

fotografii фотографии 1 Фотографии komentari коментари 0 Коментари video видео Видео

 
Автомобили
Тест
Премиера
Возевме
Споредби
Саеми
Идни модели
 
Магазин
Тема
Колумна
Технологија
Интервју
Историјат
Фото на денот
Инфо
 
Совети
Водич при купување на авт.
Корисни совети
За безбедност
ТОП 5
 
Кратки Новости
Македонија
Новитети
Супер Автомоб.
Концепти
Хибриди
Идни модели
Награди
Тјунинг
Маркет / Бизнис
Безбедност
Занимливости
 
Вие кажавте
Прашања & Одг.
Вие кажавте
 
Сите марки
_
Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
Chery
Chrysler
Citroën
Dacia
Daihatsu
DFM
Dodge
DS
Ferrari
Fiat
Fisker
Ford
Great Wall
Gumpert
Honda
Hyundai
Infiniti
Isuzu
Iveco
Jaguar
Jeep
KIA
Koenigsegg
Lada
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lifan
Lincoln
Lotus
Mahindra
Maserati
Maybach
Mazda
McLaren
Mercedes-Benz
MINI
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Porsche
Proto
Renault
Rinspeed
Rolls-Royce
Rover
Saab
Seat
Škoda
Smart *
Ssang Yong
Subaru
Suzuki
Tesla
Tofas
Toyota
Trabant
Tushek 2
Venturi
Volkswagen
Volvo
Yamaha
Zastava
 
Volkswagen Golf VII Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf Новитет - Volkswagen Golf VII
Погледнете го модерниот ентериер на новиот Golf
Официјално нема да биде претставена новата генерација na Golf се до октомври, но благодарејќи на некои скици, како и објавени „шпиунски“ фотографии новиот изглед на автомобилот е речиси разоткриен. ... Повеќе
 
 
Peugeot Истражување за квалитет - Peugeot најдоверлив, многу премиум марки при дното Награди - Peugeot
Истражување за квалитет - Peugeot најдоверлив, многу премиум марки при дното
J.D. Power изнесе листа со најиздржливи автомобили во Британија која донесе големи изненадувања.... Повеќе
 
 
 Kurtis Roadster – Како хрватски имигрант го направи првиот сериски американски спортски автомобил Дали знаевте? -
Kurtis Roadster – Како хрватски имигрант го направи првиот сериски американски спортски автомобил
Rimac моментално е на врвот на светот. Моделот Concept_One се покажа како исклучително популарен дури и Ричард Хамонд го тестира, а потоа понуди за соработка со некои од најголемите светски куќи (пред се Aston... Повеќе
 
 
 Што треба да знаете пред да купите електричен автомобил? Електрични автомобили -
Што треба да знаете пред да купите електричен автомобил?
Планирате да си купите електрично возило? Еве што треба да знаете ... Повеќе
 
 
Tesla Aвтопилотот на Tesla може да менува ленти без присуство на возач ?! Електрични автомобили - Tesla
Aвтопилотот на Tesla може да менува ленти без присуство на возач ?!
Тесла официјално ќе ја изнесе најновата верзија на Автопилотот каде што ќе му овозможи на возилото самостојно да менува ленти. При крај на ланската година ни беше кажано дека ќе се случи и ова, кога Тесла обја... Повеќе
 
 
Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301 Тест - Peugeot 301
Тест - Редизајниран Peugeot 301
Автомобилот кој со голем успех поминува кај македонските купувачи го дочека и првиот редизајн. Вметнувајќи го новиот корпоративен идентитет на марката, особено во предниот дел, сега 301 изгледа малку полуто и ... Повеќе
 
 
Ford Ranger Тест - Ford Ranger Тест - Ford Ranger
Тест - Ford Ranger
Ако треба да потенцираме модел кој е олицетвроение на американските пик-ап стандарди, тоа секако би бил Ranger-от на Ford. ... Повеќе
 
 
Mazda  Од Mazda најавуваат 30% поекономичен бензински мотор Технологија - Mazda
Од Mazda најавуваат 30% поекономичен бензински мотор
Во наредниве неколку недели, ќе претстават технолошко откритие... Повеќе
 
 
_  Норвешките студенти произведоа биоразградлив автомобил Инфо - _
Норвешките студенти произведоа биоразградлив автомобил
Создаден е од шеќер, а неговата максимална брзина достигнува 80 километри на час... Повеќе
 
 
Porsche 911 Новото Porsche 911 Speedster ќе дебитира во Франкфурт Новитет - Porsche 911
Новото Porsche 911 Speedster ќе дебитира во Франкфурт
Под хаубата ќе се наоѓа 3.0 литарски twin-turbo мотор со 450 коњски сили и 550 Nm вртежен момент... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz CLS Најавен нов Mercedes CLS за 2018 година Новитет - Mercedes-Benz CLS
Најавен нов Mercedes CLS за 2018 година
Во понудата ќе се најде само купе... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz G-Class Коцкестата традиција на Mercedes која живее и денес Занимливости - Mercedes-Benz G-Class
Коцкестата традиција на Mercedes која живее и денес
Mercedes-Benz кон крајот на деведестите години сакаше да го стопира производството на G-класата... Повеќе
 
 
Seat  Електричниот Seat ќе го носи името Born Новитет - Seat
Електричниот Seat ќе го носи името Born
El Born е популарен кварт во Барселона... Повеќе
 
 
_  Дизајнерот на актуелниот VW Polo и Golf, преминува во Škodа Инфо - _
Дизајнерот на актуелниот VW Polo и Golf, преминува во Škodа
Оливер Стефани станува главен дизајнер на чешкиот автомобилски производител... Повеќе
 
 
Ford  Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол Занимливости - Ford
Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол
GoPro камери монтирани на самата суспензија... Повеќе
 
 


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА
 Најпопуларни
 
Тест - Редизајниран Peugeot 301

Повеќе >
Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301
 
Започна законската обврска за задолжително поседување на зимска опрема!
Тест - Ford Ranger
Од Mazda најавуваат 30% поекономичен бензински мотор
Најавен нов Mercedes CLS за 2018 година
Мојот Daewoo Lanos се вивна во оган заради глупава грешка што ја прават сите
Коцкестата традиција на Mercedes која живее и денес
Новото Porsche 911 Speedster ќе дебитира во Франкфурт
Возење со новиот Ford F-150 снимено од необичен агол
Норвешките студенти произведоа биоразградлив автомобил
Архива


Тестови
 
Peugeot  301
Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301 Тест - Редизајниран Peugeot 301
Прочитајте
Ford  Ranger
Ford Ranger Тест - Ford Ranger Тест - Ford Ranger
Прочитајте
Toyota  C-HR
Toyota C-HR Тест: Toyota C-HR Hybrid е фенси урбан SUV со висока технологија Тест: Toyota C-HR Hybrid е фенси урбан SUV со висока технологија
Прочитајте
 
Види ги сите Тестови
 


Возевме
 
Ford  Transit Connect
Ford Transit Connect Возевме: Ford Transit прв со новите супер економични, моќни и тивки EcoBlue дизел мотори Возевме: Ford Transit прв со новите супер економични, моќни и тивки EcoBlue дизел мотори
Прочитајте
Peugeot  308
Peugeot 308 Возевме: Peugeot 1.6 HDi CSS Performance Tuning Возевме: Peugeot 1.6 HDi CSS Performance Tuning
Прочитајте
Ford  Focus ST
Ford Focus ST Ексклузивно: возевме Ford Focus ST Ексклузивно: возевме Ford Focus ST
Прочитајте
Suzuki  S-Cross - old
Suzuki S-Cross - old Suzuki S-Cross: Сериозен конкурент во компактната SUV класа Suzuki S-Cross: Сериозен конкурент во компактната SUV класа
Прочитајте
Peugeot  508
Peugeot 508 Нов, поголем и поштедлив - Peugeot 508 - сериозна конкуренција на најдобрите во класата Нов, поголем и поштедлив - Peugeot 508 - сериозна конкуренција на најдобрите во класата
Прочитајте
 
Види ги сите Возевме
 


Одберете нов автомобил