дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
 
Насловна > Нови автомобили > > > Видео
Spodeli
 
Автомобили
Тест
Премиера
Возевме
Споредби
Саеми
Идни модели
 
Магазин
Тема
Колумна
Технологија
Интервју
Историјат
Фото на денот
Инфо
 
Совети
Водич при купување на авт.
Корисни совети
За безбедност
ТОП 5
 
Кратки Новости
Македонија
Новитети
Супер Автомоб.
Концепти
Хибриди
Идни модели
Награди
Тјунинг
Маркет / Бизнис
Безбедност
Занимливости
 
Вие кажавте
Прашања & Одг.
Вие кажавте
 
Сите марки
 
Видео
 
Volkswagen E-Golf * Volkswagen најавува намалување на цените на електричните возила Електрични автомобили - Volkswagen E-Golf *
Volkswagen најавува намалување на цените на електричните возила
Дали е ова некакво извинување од страна на компанијата или поинаква продажба стратегија?... Повеќе
 
 
Škoda Citigo Citigo ќе биде првата електрична Škoda Електрични автомобили - Škoda Citigo
Citigo ќе биде првата електрична Škoda
На пазарот пристигнува во 2020 година, а до 2025 година, чесите ќе претстават уште четири електрични возила.... Повеќе
 
 
Audi Q8 Производството на Audi Q8 и Q4 започнува во 2018 и 2019 година Новитет - Audi Q8
Производството на Audi Q8 и Q4 започнува во 2018 и 2019 година
Најголемиот SUV во понудата со највисок пакет на опрема, ќе чини повеќе од 100.000 евра... Повеќе
 
 
Suzuki Baleno Suzuki Baleno - Автомобил на годината во Македонија според финалистите Награди - Suzuki Baleno
Suzuki Baleno - Автомобил на годината во Македонија според финалистите
Уште едно големо признание за Baleno. Во конкуренција на Peugeot 3008, Kia Sportage, Renault Megane, Citroen C3, Seat Ateca и Toyota CH-T, претставниците на компаниите финалисти го дадоа својот глас. Интересно... Повеќе
 
 
Suzuki Swift Нова кампања - Swift за 10.760 Евра Македонија - Suzuki Swift
Нова кампања - Swift за 10.760 Евра
Suzuki стартуваше со нова продажна кампања... Повеќе
 
 
Ford Focus Ford во Европа прекинува со производството на електричен Focus Маркет / Бизнис - Ford Focus
Ford во Европа прекинува со производството на електричен Focus
Електричните автомобили се иднината, тука нема сомнеж, но за Ford иднината се уште не пристигна... Повеќе
 
 
Alfa Romeo Giulia Топ 10 автомобили со најубава внатрешност Занимливости - Alfa Romeo Giulia
Топ 10 автомобили со најубава внатрешност
Од листови злато па до седишта од коњска кожа, кој го зазеде првото место?... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz G-Class Новата G-класа останува со коцкаст облик Новитет - Mercedes-Benz G-Class
Новата G-класа останува со коцкаст облик
Новото видео ни открива прилично интересни детали поврзани со надворешниот изглед.... Повеќе
 
 
Mercedes-Benz GLC Coupe SUV Пристигнаа и AMG верзиите на  GLC - Mercedes AMG GLC 63 и GLC 63 Coupe Новитет - Mercedes-Benz GLC Coupe SUV
Пристигнаа и AMG верзиите на GLC - Mercedes AMG GLC 63 и GLC 63 Coupe
После верзијата GLC 43 AMG, Mercedes ја претстави и посилната GLC 63 верзија, и тоа како во класична СУВ, така и во Coupe форма.... Повеќе
 
 
Nissan 370Z Во чест на славните предци: Nissan 370Z Heritage Edition Супер автомобили - Nissan 370Z
Во чест на славните предци: Nissan 370Z Heritage Edition
Nissan на претстојниот Меѓународен саем за автомобили во Њујорк ќе претстави специјална Heritage Edition верзија на моделот 370Z.... Повеќе
 
 
Seat Ateca Ateca FR - малку поспортска Ateca Новитет - Seat Ateca
Ateca FR - малку поспортска Ateca
Шпанскиот производител на авотмобил ја претсстави новата верзија на моделот Ateca. Станува збор за FR модел на првиот СУВ на SEAT кој ќе биде премиерно претставен на Саемот за автомобили во Барселона.... Повеќе
 
 
Suzuki Swift Новиот Suzuki Swift - Премиера Премиерa - Suzuki Swift
Новиот Suzuki Swift - Премиера
Како резултат на преставувањето на домашниот, јапонски пазар при крајот на 2016та година, Suzuki Motor Corporation во Женева 2017 го презентираше и европскиот Swift, окарактеризивајќи го како новиот глобален с... Повеќе
 
 
BMW X3 BMW пушта нови 40 модели до крајот на 2018 година Маркет / Бизнис - BMW X3
BMW пушта нови 40 модели до крајот на 2018 година
Авганистанци - радувајте се! Пристигнуваат нови 40 модели на BMW, и тоа во период од само една година! Да, 40 модели за една година... Повеќе
 
 
Porsche Macan SUV - Бум, хистерија или тренд?	Колумна - Porsche Macan
SUV - Бум, хистерија или тренд?
Од врвни модели до нискобуџетни, SUV има за секого. Побарувачката е голема, а кога има побарувачка има и понуди. Некои марки го прават тоа полесно, некои потешко, но евидентно е дека борбата во SUV сегментот е... Повеќе
 
 
Peugeot 208 Информации за новиот Peugeot 208 - поголем и полесен Новитет - Peugeot 208
Информации за новиот Peugeot 208 - поголем и полесен
Peugeot веќе подолго време работи на развој на наследник на актуелниот модел 208. Според последните информации, наследникот на пазарот би се појавил најрано во текот на наредната година, но уште сега се познат... Повеќе
 
 


Страна со резултати

ПРЕТХОДНА
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
СЛЕДНА
Најпопуларни во класата
 
 
-
 
-
 
-
 
Најпопуларни автомобили
 
 
 
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

 
Одберете друг автомобил
     
 

Импортер за Македонија

Тел:

Адр:

Работно време: 
сабота: 


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други моделиОдберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook