дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Споредба на предности и недостатоци
 
Споредба на предности и недостатоци
 
 


 
Suzuki Baleno
Baleno
11490 €- 16900€
   
ПРЕДНОСТИ
• Исклучително пространа кабина
• Голем багажник
• Практичност
• Штедливи и полетни мотори
• Високо ниво на удобност
• Богата опрема

 

НЕДОСТАТОЦИ
• Малку поголема бучава на повисоки брзини
• Тврда пластика во внатрешноста

 

  
   
ПРЕДНОСТИ

 

НЕДОСТАТОЦИ

 

 


 
   
ПРЕДНОСТИ

 

НЕДОСТАТОЦИ

 

 


Suzuki Swift


Најпопуларни автомобили
 
Škoda Octavia 13900 €
 Škoda Octavia 
Audi A3 20034 €
Volkswagen Golf VII 14990 €
Lada Niva 4x4 8990 €
Dacia Duster 9990 €
Најпопуларни автомобили