дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Mazda > Mazda MX-5 > Фотографии
MazdaMX-5 Mazda MX-5
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Mazda MX-5?

Досега гласале 1 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Audi TT Coupe
 
Audi TT Coupe
36300 - 54073
Toyota GT-86
 
Toyota GT-86
32900 - 32900
BMW M3 Coupe
 
BMW M3 Coupe
73650 - 73650
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Спорт купе
 
Audi TT Coupe36300 €
BMW M3 Coupe73650 €
Toyota GT-8632900 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
КУПЕ       СПОРТ КУПЕ       
 
 
Одберете друг автомобил
     
 
Suzuki Swift


Mazda

www.mazda-mk.mk

Импортер за Македонија
Стар Моторс

Тел: 02 / 3070 - 166

Адр: ул. Скупи бб

Работно време:  08:00 - 20:00
сабота:  09:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели
2 3
3 Sedan 6
6 Adventure 4x4 CX-3
CX-5 MX-5Suzuki Swift

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook