дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Mercedes-Benz > Mercedes-Benz GLC Coupe SUV > Фотографии
Mercedes-BenzGLC Coupe SUV Mercedes-Benz GLC Coupe SUV
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Mercedes-Benz GLC Coupe SUV?

Досега гласале 1 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Audi Q3
 
Audi Q3
31808 - 46414
Lexus NX *
 
Lexus NX *
42500 - 69500
Land Rover Range Rover Evoque
 
Land Rover Range Rover Evoque
38000 - 47300
 
Најпопуларни автомобили
 
 
SUV - премиум
 
Audi Q331808 €
Audi Q541861 €
BMW X129980 €
Land Rover Range Rover Evoque38000 €
Lexus NX *42500 €
Mercedes-Benz GLA29590 €
Volvo XC6044000 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 
 
Одберете друг автомобил
     
 
Suzuki Swift


Mercedes-Benz

www.mercedes-benz.mk

Импортер за Македонија
МакАутоСтар

Тел: 02 / 2 580 - 000

Адр: ул. Индустриска 2

Работно време:  08:30 - 18:00
сабота:  09:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели
A-Class AMG GT
B-Class C-Class
C-Class Cabriolet C-Class Coupe
CLA-Class Coupe CLA-Class Shooting Brake
CLS Coupe CLS Estate
E-Class E-Class Cabriolet
E-Class Coupe G-Class
GL Off Roader GLA
GLC Coupe SUV GLC SUV
GLE Coupe GLE SUV
S-Class S-Class Coupe
SL-Class Roadster SLK-Class RoadsterSuzuki Swift

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook