дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Volvo > Volvo XC90 > Фотографии
VolvoXC90 Volvo XC90
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Volvo XC90?

Досега гласале 3 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Porsche Cayenne
 
Porsche Cayenne
76969 - 112891
Hyundai Santa Fe
 
Hyundai Santa Fe
31550 - 45990
Mercedes-Benz GLE SUV
 
Mercedes-Benz GLE SUV
66250 - 135380
 
Најпопуларни автомобили
 
 
SUV - големи
 
Audi Q779340 €
BMW X564000 €
Hyundai Grand Santa Fe37230 €
Hyundai Santa Fe31550 €
Jeep Grand Cherokee51000 €
KIA Sorento34650 €
Lexus RX - 2016124500 €
Mercedes-Benz GLE SUV66250 €
Porsche Cayenne76969 €
Subaru Outback49900 €
Volkswagen Touareg58830 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
SUV - МАЛИ       SUV - КОМПАКТИ       SUV - ГОЛЕМИ       
 
 
Одберете друг автомобил
     
 
Suzuki Swift


Volvo

www.midavolvo.mk

Импортер за Македонија
ДТПУ МИ-ДА АУТО ДООЕЛ

Тел: 02 / 3064 - 056

Адр: Бул. Октомвриска Револуција бб

Работно време:  08:00 - 20:00
сабота:  08:00 - 15:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели
S60 S60 - Cross Coutry
S90 V40
V40 Cross Coutry V60
V60 - Cross Coutry V90
XC60 XC90

Suzuki Swift

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook