дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > Volvo > Volvo S90 > Фотографии
VolvoS90 Volvo S90
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ
 
Фотографии

 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА Volvo S90?

Досега гласале 2 посетители.

Најпопуларни во класата
 
Audi A6
 
Audi A6
42822 - 68902
Volvo S60
 
Volvo S60
32400 - 60000
BMW Серија 5 - 2017 *
 
BMW Серија 5 - 2017 *
44900 - 80800
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Средно - висока класа
 
Audi A642822 €
BMW Серија 5 - 2017 *44900 €
BMW Серија 5 Gran Turisimo62300 €
Lexus GS53500 €
Volvo S6032400 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
СРЕДНА КЛАСА       ПРЕМИУМ - СРЕДНА КЛАСА       СРЕДНО - ВИСОКА КЛАСА       ВИСОКА КЛАСА       
 
 
Одберете друг автомобил
     
 
Suzuki Swift


Volvo

www.midavolvo.mk

Импортер за Македонија
ДТПУ МИ-ДА АУТО ДООЕЛ

Тел: 02 / 3064 - 056

Адр: Бул. Октомвриска Револуција бб

Работно време:  08:00 - 20:00
сабота:  08:00 - 15:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други модели
S60 S60 - Cross Coutry
S90 V40
V40 Cross Coutry V60
V60 - Cross Coutry V90
XC60 XC90Suzuki Swift

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook