дома home avtomobili kola koli половни avtomobil kola koli тестови avtomobil kola koli новости avtomobil kola koli магазин avtomobil kola koli совети avtomobil kola koli видеа avtomobil kola koli фотографии avtomobil kola koli мотоспорт avtomobil kola koli форум avtomobil kola koli
  ПРОНАЈДИ НОВ АВТОМОБИЛ         НАЈНОВИ МОДЕЛИ         НАЈПОПУЛАРНИ        ТЕСТ        ПРЕМИЕРА        ВОЗЕВМЕ        СПОРЕДБИ        САЕМИ        ИДНИ МОДЕЛИ
Насловна > Нови автомобили > BMW > BMW M4 Convertible * > Краток опис за моделот
BMW M4 Convertible * BMW M4 Convertible *
Spodeli
Опис на моделот
НОВОСТИ
ТЕСТ
КРАТОК ОПИС
 
Нов Автомобил / Инфо
ЦЕНИ И ОПРЕМА
ОПРЕМА (*.pdf)
 
Мултимедиjа
ФОТОГРАФИИ
ВИДЕО
 
Половен автомобил
ПОЛОВНИ
 
Ваше мислење
КОМЕНТАРИ

Информации за автомобилот
од
веќе од € месечно
преку NLB Лизинг, на 6 години
 
Детална табела со цени
ВКУПНА
ОЦЕНКА
0
Изглед
0
Перформанси
0
Возна динамика
0
Зад управувачот
0
Удобност
0
Простор и практичност
0
Квалитет и доверливост
0
Цена/Опрема
0
Трошоци за користење
0
Безбедност и сигурност
0
 
Спореди со оценки на друг автомобил

ПРЕДНОСТИ
НЕДОСТАТОЦИ


Спореди со предности и недостатоци на друг модел.


 

Учествувајте во изборот на автомобил на годината

ДАЛИ ВИ СЕ ДОПАДНА ?

Досега гласале посетители.
Споделете го вашето мислење или видете што другите мислат за BMW M4 Convertible *  

   
КОМЕНТАРИ - СТРАНА  1 од 1
 

Вашето име


КоментарНашата редакција остро се противи на верски, расистички и национални коментари. Сите непристојни коментари ќе бидат отстранети.


 
Најпопуларни во класата
 
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet
 
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet
53490 - 86960
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet
 
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet
44520 - 53420
Mercedes-Benz SLK-Class Roadster
 
Mercedes-Benz SLK-Class Roadster
47660 - 90370
 
Најпопуларни автомобили
 
 
Кабрио
 
BMW M3 Cabrio80800 €
Mercedes-Benz C-Class Cabriolet44520 €
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet53490 €
Mercedes-Benz SL-Class Roadster118500 €
Mercedes-Benz SLK-Class Roadster47660 €
 
Може да ве интересираат и следните класи на автомобили
 
 

Одберете друг автомобил
     

BMW

www.bmw.com.mk

Импортер за Македонија
Маккар

Тел: 02 / 3096 - 600

Адр: ул. Скупи бб

Работно време:  09:00 - 19:00
сабота:  09:00 - 14:00


Матични фотографии за моделот


 
Заради поголема доверливост при барање на Тест возење, ве молиме пополнете ги следните полиња:
   
Име и презиме  
Возраст

 
Град  
Контакт телефон  
Моментално возам

 
 
 


Други BMW модели
M3 Cabrio M3 Coupe
M3 Sedan M4
M4 Convertible * M5 Седан
M6 Cabrio M6 Coupe
M6 Gran Coupe X1
X3 X4
X5 X5 M
X6 Z4 Roadster
Серија 1 Серија 1 Coupe
Серија 2 Active Tourer Серија 3
Серија 3 Gran Turismo Серија 4 Coupe
Серија 4 Gran Coupe Серија 5 - 2017 *
Серија 5 Gran Turisimo Серија 6 Cabrio
Серија 6 Coupe Серија 6 Gran Coupe
Серија 7Suzuki Swift

Одберете друг автомобил
 
 

koli.com.mk на Facebook