Форум koli.com.mk  

Оди назад   Форум koli.com.mk > Автомаркет Македонија > Огласи: Купувам / Продавам

Огласи: Купувам / Продавам Место за вашите огласи

Затворена тема
 
Алатки за тема Прикажи модови
Старо 02-21-2012, 07:47   #1
Brava TD75SX
Возач почетник
 
Аватарот на Brava TD75SX
 
Зачленет: Feb 2012
Мислења: 28
Brava TD75SX е сеуште без репутација
Thumbs up Оригинално радио "Grundig AD 182L" за Fiat Brava

Здраво!
Продавам оригинално исправно и добросочувано радио Grundig AD 182L за Fiat Brava (Bravo).
Цената му е багателна само 1000 денари!!!
Подетални информаци имате на веб сајтот:
http://www.reklama5.mk/Sale.aspx?category=34&city=1
Качени слики
AD 182L (slika)jpg.jpg  
Brava TD75SX е офлајн  
Sponsored Links
Старо 02-23-2012, 23:09   #2
Borgir
Super Moderator
 
Аватарот на Borgir
 
Зачленет: Apr 2010
Локација: Skopje
Возраст: 26
Мислења: 314
Borgir е сеуште без репутација
Зададено

Темава ке биде затворена затоа што ја има два пати
Borgir е офлајн  
Затворена тема

Алатки за тема
Прикажи модови

Правила на пишување
Тине можеш да поставуваш нови теми
Тине можешда реплицираш
Ти неможеш да оставаш додатоци
Ти не можешда ги едитираш своите мислења

BB code is вклучен/и
Смешковците се вклучен/и
[IMG] кодот е вклучен/и
HTML кодот е Исклучен

Скокни до форум

Слични теми
Тема Темата ја започнал Форум Одговори Последно мислење
Оригинално радио "Grundig AD 182L" за Fiat Brava Brava TD75SX Огласи: Купувам / Продавам 3 05-13-2012 22:21
Rolls Royce Phantom "Cocaine" SCC plake Тјунинг/Реставрација 0 03-29-2011 02:26
Зошто пропадна системот "пумпа-бризгалка (PD)" bozhinovski Автомобилска технологија 2 03-23-2011 14:15
PIGGYBACK - Лажирање на ECU да работи во "Cold Engine Mode" Djidji Мотор 26 12-25-2010 00:21
Совет за "Mercedes CLK Kompressor AMG Кабрио" или "Peugeot 307 XSI" Borgir Споредби 16 11-23-2010 17:14


Часовите се според зоната GMT +2. Времето сега е 17:33.


Овозможено од vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.