Форум koli.com.mk  


Добредојде во Форум koli.com.mk.
Добредојде на Форумот на Koli.com.mk
Ве молиме регистрирајте се, за да имате целосен пристап.

  Форум Последно мислење Теми Мислења
Пријатели на Форумот
Архивираниот претходен форум
2 2
од admin
11-13-2010 17:43 Оди до последното мислење
1 1
Плимонт (присутни - 1)
Атестирани плински уреди за автомобили, сервис и монтажа, компјутерска дијагностика,сервис на автоклима, фолии и друго
од plimont
03-15-2014 15:57 Оди до последното мислење
32 959
Никогаш 0 0
Автомаркет Македонија
Нови и половни возила, Споредби и дуели, Огласник
Нови автомобили (присутни - 1)
Дискутирајте за состојбата на македонскиот автомаркет на нови автомобили
153 4,774
Половни автомобили (присутни - 3)
Дискутирајте за состојбата на македонскиот автомаркет на половни автомобили
194 5,746
Дел од форумот за споредби на автомобили
67 4,520
Место за вашите огласи
182 852
Авто Тест
Тестови на нови и половни возила и споредбени тестови
40 512
8 39
Споредбени тестови (присутни - 1)
8 40
Сервис
Сервисирање и советување
171 1,970
Проблеми, совети и препораки
83 1,847
Теми врзани за моторот, носачи на мотор, агрегати, пумпи за гориво, издувни системи, клима уреди ...
136 3,962
Дискусии и проблеми врзани за трап,кочници,пнеуматици,фелни,опруги,менувачи
58 1,251
Анласер, алтернатор, сијалички, прекинувачи, поврзување, дијагностика
42 428
24 142
Имате совет? Искуство со одржување на хигиената на автомобилот? Имате прашање - кое средство е најдобро? Тука..
од miskolo
12-23-2012 11:55 Оди до последното мислење
7 72
Автомобилска технологија
Опис, функција и принцип на работа на технолошките достигнувања во автоиндустријата
од iDiesel
11-23-2012 01:26 Оди до последното мислење
15 105
Разно
Разменувајте разни мислења со останатите членови на форумот
од koki
10-25-2013 18:21 Оди до последното мислење
106 6,175
Интересни слики, видеа, игри, хумор... Се на едно место
25 1,511
Авто настани и случувања во Македонија и околината
од olimkd
07-02-2012 11:23 Оди до последното мислење
23 1,261
Автомобили кои ја обележија историјата и историја на произведувачите
од duc
05-19-2012 08:27 Оди до последното мислење
37 192
Како тоа го прават професионалците
8 38
Врвно средени модели и проекти
од maks
11-10-2011 15:57 Оди до последното мислење
6 17
3 65
Формула 1
Размислувања, дебати, прогнози
Под-форуми:
Ф1 технологија (8/102), Ф1 Download (9/11), Сезона 2011 (15/188)
од Borgir
03-18-2012 18:21 Оди до последното мислење
95 7,035
Моторспорт
WRC
World Rally Championship
од GTmaster
11-09-2011 01:35 Оди до последното мислење
8 206
Moto GP (присутни - 1)
Форум за кралската класа
05-16-2011 00:40 Оди до последното мислење
5 82
Oстанати моторспорт серии
од nokian73me
09-28-2011 13:06 Оди до последното мислење
4 82
7 183
Гаража
Гаража (присутни - 2)
Паркирајте го вашиот љубимец овде
од najsreken
09-20-2013 20:25 Оди до последното мислење
185 5,564


Што се случува?
Форум koli.com.mk статистика
Форум koli.com.mk статистика
Теми: 1,897, Мислења: 55,813, Членови: 281,303
Да му посакаме добредојде на најновиот регистриран член, gilmwxwe56
Денешни родендени
Види ги родендените

Содржи нови мислења   Форумот содржи нови мислења
Не содржи нови мислења   Форумот не содржи нови мислења

Часовите се според зоната GMT +2. Времето сега е 12:09.


Овозможено од vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.